Klara i Laura Lewandowskie się kłócą? Anna wyjaśniła, jak jest

Anna Lewandowska często pokazuje córki na Instagramie. Klara i Laura wydają się mieć bardzo dobre relacje. Jak jest naprawdę?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w 2017 roku zostali rodzicami córki Klary, a trzy lata później powitali na świecie drugą pociechę, Laurę. Trenerka na profilu na Instagramie oprócz treningów i porad na temat zdrowego stylu życia lubi pokazywać kadry z życia prywatnego. Nie brakuje zdjęć córek podczas wspólnych zabaw. Jedna z internautek zapytała żonę piłkarza o to, czy Klara i Laura czasem się kłócą.

Domy gwiazdKarpiel-Bułecka sam zaprojektował dom w górach, a Chodakowska sporo wydała willę w Grecji

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska o kłótniach córek. "Zdecydowanie wolę je w tej wersji"

Anna Lewandowska ostatnio relacjonowała w mediach społecznościowych rodzinny weekend. Nie brakowało ujęć z córkami, które pozowały nawet w takich samych ubraniach. Trenerka zorganizowała także serię pytań i odpowiedzi na Instagramie. "Czy dziewczynki się czasem kłócą?" - zapytała fanka.

Oczywiście jak to w rodzeństwie. Zdecydowanie wolę je w tej wersji - odpisała Lewandowska, publikując nagranie, na którym Klara i Laura spacerują, trzymając się za ręce.

Anna Lewandowska o kłótniach córekAnna Lewandowska o kłótniach córek Instagram.com/annalewandowska

Jak widać, córki Lewandowskich czasem dają im popalić.

Niedawno Anna Lewandowska w rozmowie z "Party" opowiedziała o charakterach dziewczynek. Zdradziła, że Klara jest jej lustrzanym odbiciem.

W Klarze widzę odbicie siebie. Jest ambitna, emocjonalna, ma w sobie dużo miłości. Potrafi przyjść do mnie w środku nocy do łóżka po to, żeby się przytulić i powiedzieć, jak bardzo mnie kocha. Dużo myśli o Laurze, dba o nią. Bardzo się cieszę, że udało mi się zaszczepić jej wartości, których uczyła mnie moja mama: zawsze myśl o bliskich, wspieraj słabszych, dziel się. Ma też taką "gorszą" cechę po mnie, bo wszystkim się przejmuje. Z kolei Laura jest taka "tatusiowa". To mała szefowa jest ciągle uśmiechnięta, wyluzowana.

Georgina Rodriguez, Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo pokazał się z najmłodszą córeczką. Wykapany tatuś

Więcej zdjęć córek Lewandowskich zobaczycie w galerii u góry strony.

Więcej o: