Kurzajewski mocno kibicuje Cichopek. "To jest twój dzień". Wylewny wpis prezentera

Maciej Kurzajewski okazał publicznie wsparcie Katarzynie Cichopek. Prostym gestem udowodnił, że kibicuje jej w osiąganiu sukcesu i realizacji marzeń.

Katarzyna Cichopek z powodzeniem radzi sobie także w biznesie. Aktorka ma własną markę biżuteryjną "YA Cichopek". Na początku marca pojawiła się na gali Polish Businesswoman Awards i odebrała nagrodę dla "lidera najwyższej jakości biżuterii dla każdej kobiety". Maciej Kurzajewski również wrócił do domu z nagrodą za bycie "charyzmatycznym dziennikarzem i promotorem zdrowego trybu życia". Podekscytowana Cichopek pogratulowała ukochanemu na Instagramie i wyznała, że to zaszczyt i wielkie szczęście być świadkiem jego sukcesu. Teraz prezenter to odwzajemnił i pokazał, że jej kibicuje. Na InstaStories opublikował wspólne zdjęcie i zwrócił się do ukochanej.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Maciej Kurzajewski okazał wsparcie Katarzynie Cichopek. "To jest twój dzień"

Maciej Kurzajewski właśnie opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z Katarzyną Cichopek. Na fotografii widzimy uśmiechniętą parę w wieczorowych strojach. Dziennikarz dodał też kilka słów od siebie i życzył partnerce powodzenia. Zdjęcie opatrzył czerwonym serduszkiem i hashtagiem "#YAnaturalna". O co chodzi? Już na początku marca, kiedy gratulował ukochanej zdobycia wyróżnienia podczas Polish Businesswoman Awards zdradził, że biznes Cichopek się rozrasta i oprócz biżuterii i perfum jej marka wzbogaci się o linię naturalnych kosmetyków, które już wkrótce pojawią się w sklepach w całej Polsce. "Brawa za pomysł, determinację i znakomitą strategię biznesową! You are the best!" - pochwalił ukochaną w dedykowanym poście. Wygląda na to, że już wkrótce fanki prezenterki będą mogły przetestować jej własne kosmetyki.  

Powodzenia Kasiu. To jest twój dzień - napisał na InstaStories.

Maciej Kurzajewski wspiera Katarzynę CichopekMaciej Kurzajewski wspiera Katarzynę Cichopek fot. Instagram.com/maciejkurzajewski

Katarzyna Cichopek planuje Wielkanoc bez Kurzajewskiego. Na urlop zabierze tylko dzieci

Już za chwilę pierwsza wspólna Wielkanoc Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, ale jak się okazuje, nie spędzą jej razem. Aktorka w rozmowie z jednym z portali zdradziła, jakie ma plany. Co roku w okresie świąt spędza czas poza granicami Polski i jak się okazuje, nie zamierza nic w tej kwestii zmieniać. Wspomniała, że urlop spędzi tylko z dziećmi i na ten krótki czas rozstanie się z partnerem. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. kapif.pl