Cichopek i Kurzajewski spędzą Wielkanoc osobno. Mają inne plany. "Rozdzielamy się"

Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o planach na Wielkanoc. Dowiedzieliśmy się, że w tym roku będzie z dala od Macieja Kurzajewskiego.

Przed Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim pierwsza wspólna Wielkanoc, odkąd ogłosili mediom, że są w związku. Wygląda jednak na to, że w praktyce para spędzi świąteczny czas osobno. Gwiazda w rozmowie z jednym z portali zdradziła, jakie ma plany. Jak się okazuje, nie ma w nich nowego partnera.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek ma tradycję na Wielkanoc

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczne święto przepadło na 9 kwietnia. Katarzyna Cichopek ma wieloletnią tradycję spędzania tego poza granicami Polski - w zeszłym roku udała się do Dubaju. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że nie zamierza rezygnować z tego zwyczaju również w tym roku.

Jak co roku. Ja mam tradycję od drugiego roku studiów, że wyjeżdżam na wyjazd zagraniczny i w tym roku również taki planuję, nieco przed świętami ze względu na swoje obowiązki zawodowe.

Cichopek i Kurzajewski spędzą Wielkanoc osobno

Jak się jednak okazuje, aktorka zamierza wyjechać na Wielkanoc wyłącznie w towarzystwie swoich dziećmi. Przypominamy, że Boże Narodzenie spędziły ze swoim tatą Marcinem Hakielem, dlatego tym razem kolej podróży przypadła na mamę. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, że na ten krótki czas rozdzieli się ze swoim partnerem Maciejem Kurzajewskim. Póki co, nie chciała zdradzić, gdzie ma zamiar się wybrać.

Tym razem przez zobowiązania zawodowe rozdzielamy się z Maćkiem na ten krótki czas. Ale nie zdradzę, gdzie lecę. Śledźcie moje social media, to zobaczycie, dokąd lecę. Oczywiście, lecę z dzieciakami - zdradziła gwiazda.

Cichopek często wspiera Kurzajewskiego

Para jednak nie może narzekać na brak wspólnych aktywności. Kurzajewski zabrał ostatnio ukochaną na warszawski półmaraton. Prezenter TVP dba o formę nie od dziś, z czym nie kryje się w mediach społecznościowych. Swój udział półmaratonie zakończył wspólny zdjęciem z medalem i ukochaną, która niewątpliwie wspiera jego pasje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.