Selena Gomez ponownie wyciąga rękę do Hailey Bieber. Wystarczył jeden gest

Selena Gomez znów pokazuje, że nie ma za złe zachowania Hailey Bieber. Najpierw obroniła ją przed hejterami, a teraz zaobserwowała na Instagramie.

Konflikt między Seleną Gomez a Bieberami ciągnie się już od lat i trzeba przyznać, że dość łatwo się w nim pogubić. Z jednej strony mamy Hailey Bieber, która w mediach społecznościowych daje znaki, które mogą świadczyć o tym, że niespecjalnie przepada za byłą ukochaną męża, a Justin Bieber z kolei ma na jej punkcie obsesję. Z drugiej jednak pojawiają się zdjęcia, do których celebrytki pozują razem i twierdzą, że nigdy nie miały na celu szerzenia wobec siebie nienawiści. Ostatnie działania mogą wskazywać na to, że w końcu zakopią topór wojenny. 

Zobacz wideo Selena Gomez została strollowana przez siostrę Gracie w filmie na TikToku

Selena Gomez zaobserwowała Hailey Bieber na Instagramie 

Selena Gomez wielokrotnie podkreślała, że nie popiera szerzenia nienawiści i prosiła fanów o bycie życzliwym, bez względu na zachowanie innych. Oczywiście nie jest w stanie kontrolować ich działań i praktycznie niemożliwe jest, aby zaprzestała rosnącego hejtu na Hailey Bieber. Okazuje się jednak, że modelka ostatnio się do niej odezwała i wyznała, że otrzymała między innymi groźby śmierci. Wokalistka natychmiast zareagowała i ponownie zaapelowała do fanów o zaprzestanie szerzenia hejtu. To jednak nie koniec. Po wejściu w zakładkę z osobami, które śledzi Selena Gomez, można zauważyć, że zaobserwowała żonę Justina Biebera.

Selena Gomez zaobserwowała Hailey BieberSelena Gomez zaobserwowała Hailey Bieber Screen Instagram @selenagomez

Robert Downey Jr, Justin Bieber Downey Jr. siedział w więzieniu kilka razy, a Keanu Reeves uniknął kary

Konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber

Konflikt między Gomez, a Bieberami ciągnie się już od kilku lat. Według doniesień mediów Justin miał spotykać się z obiema kobietami równocześnie, a mało tego tuż przed ślubem z Hailey wyznał miłość byłej dziewczynie. Później wraz z żoną śledzili działania piosenkarki i zdarzało się, że modelka kopiowała nie tylko jej stylizacje, ale i zachowania. W mediach społecznościowych pojawiały się również treści, które wyglądały tak, jakby próbowała wbijać szpilę dotyczące np. wyglądu brwi Seleny.

Więcej o: