Hailey Bieber ma dosyć. Zwróciła się do Seleny Gomez z prośbą o pomoc. "Nie będę tego tolerować"

Opisywany przez internautów konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber przerósł żonę muzyka. Postanowiła skontaktować się z byłą dziewczyną swojego męża i poprosić ją o pomoc.

Fani Seleny Gomez już od lat doszukują się konfliktu między wokalistką a żoną Justina Biebera. W sieci mnożą się teorie, że Hailey Bieber kopiuje Selenę, na co internauci znajdują liczne dowody. Okazuje się, że punktowanie zachowań Hailey to nie wszystko. Wielu fanów wokalistki żywi wręcz do żony Justina Biebera wyraźną niechęć i wysyła jej w związku z tym nienawistne wiadomości. Sprawy zdecydowanie wymknęły się już spod kontroli.

Zobacz wideo Jak się zmieniły gwiazdy Disneya?

Selena Gomez dostała wiadomość od Hailey Bieber. Żona muzyka dostaje groźby śmierci

Wiele wskazuje na to, że rzekomy spór między Bieber a Gomez jest wymysłem internautów. Pewnym jest natomiast, że między gwiazdami nie ma wyraźniej niechęci. 24 marca Selena Gomez poinformowała na InstaStories, że zdesperowana Hailey Bieber zgłosiła się do niej z prośbą o pomoc. Wokalistka ujawniła, że Bieber nie radzi sobie z przemocą internetową, a w prywatnych wiadomościach dostaje m.in. groźby śmierci. Gomez nie zwlekała z reakcją. Stanowczo upomniała swoich fanów, że taka sytuacja jest karygodna i nie może mieć miejsca.

W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że dostaje groźby śmierci i całą masę hejtu. Nie będę tego tolerować. Nikt nie powinien otrzymywać hejtu ani być gnębiony. Zawsze przemawiałam za dobrocią i chciałabym, żeby to wszystko się już skończyło - czytamy.

Selena GomezSelena Gomez instagram.com/@selenagomez

Selena Gomez i Hailey Bieber rzeczywiście mają konflikt?

Wielu fanów Seleny Gomez do dziś nie może pogodzić się z faktem, że jej związek z Justinem Bieberem się zakończył, a muzyk poślubił Hailey. Internauci zaczęli być przekonani, że żona Biebera ma na punkcie Gomez niezdrową obsesję, kopiuje jej wypowiedzi, stroje, a nawet tatuaże. Prześledzili także medialną karierę byłej i obecnej partnerki Justina Biebera, zauważając, że Hailey Bieber niedługo po Selenie Gomez zaczęła prowadzić na YouTubie program kulinarny czy, podobnie jak ona, nagrała wideo, na którym ocenia swoje stylizacje. 

Więcej o: