Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez? Skopiowane stylizacje i identyczny tatuaż to początek. Przerażające dowody

Internauci twierdzą, że Hailey Bieber już nie tylko kopiuje Selenę Gomez, ale wręcz chce stać się jej drugą wersją. Ta teoria na temat żony Justina Biebera błyskawicznie rozprzestrzenia się w sieci.

Fani Seleny Gomez od lat dopatrują się konfliktu pomiędzy wokalistką a żoną Justina Biebera. Wielu z nich uważało bowiem, że muzycy tworzyli parę idealną i mieli nadzieję, że być może Gomez i Bieber jeszcze kiedyś się zejdą. Od pewnego czasu jednak już nie tylko fani gwiazdy Disneya zwracają uwagę na osobliwe poczynania Hailey Bieber. Na TikToku można bowiem znaleźć zatrzęsienie filmów rzekomo potwierdzających tezę, że ukochana Justina Biebera ma na punkcie Gomez niezdrową obsesję.

Zobacz wideo Nietypowe imiona dzieci gwiazd

Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początekDzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek

Hailey Bieber kopiuje Selenę Gomez? Miała... uczyć się jej kwestii

Drama między Bieber a Gomez trwa już od jakiegoś czasu, a internauci z każdym dniem dokopują się do kolejnych rewelacji. Pisaliśmy już m.in. o tym, że tiktokerzy wyszperali całą masę stylizacji wokalistki, którymi inspirowała się żona Justina Biebera. Hailey Bieber miała też skopiować tatuaż z literką "G", który była jej męża ma za uchem. Teraz internauci postanowili prześledzić medialną karierę żony muzyka.

W 2020 roku premierę miał program "Selena plus szefowie kuchni", w którym Gomez gotuje w towarzystwie znanych kucharzy, gwiazd czy członków jej rodziny. Dwa lata później z podobnym pomysłem Hailey Bieber wystartowała na YouTubie, tworząc serię kulinarnych filmików zatytułowanych "What's in my kitchen?". Jeden z tiktokerów twierdzi wręcz, że Bieber nie tylko skopiowała pomysł na kulinarny show, ale też... zaczęła wykorzystywać w nim słynne powiedzonko Gomez, która znana jest z częstego powtarzania: "okey-dokey".

Zofia ZborowskaDom Zborowskiej to raj na ziemi. Kuchnia boska, a w łazience czarna wanna

To nie wszystko. W czerwcu 2021 roku Selena Gomez została zaproszona do tworzonej przez "Vogue" youtubowej serii, w której gwiazdy przed kamerą omawiają najbardziej kultowe stylizacje w swojej karierze. Hailey Bieber bardzo podobny filmik wrzuciła kilka miesięcy później na swój własny kanał na platformie.

Internauci porównywali też wypowiedzi Gomez i Bieber podczas wywiadów i uznali je za niezwykle podobne. Część z nich twierdzi wręcz, że żona muzyka uczy się na pamięć wypowiadanych przez jego byłą dziewczynę kwestii.

Jakby to ćwiczyła w domu.
Starałam się dać jej kredyt zaufania, ale teraz to już zbyt podobne.
Niemożliwe, że to zbieg okoliczności - czytamy w komentarzach.

Selena Gomez, Hailey BieberSelena Gomez, Hailey Bieber TikTok/@bottomlysmimosas

Wisienką na torcie jest jednak tatuaż, który pojawił się na serdecznym palcu Hailey Bieber. To bardzo charakterystyczna litera "J" od imienia jej męża. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pierścionek z identycznym wzorem wiele lat temu Justin Bieber podarował Selenie Gomez.

pierścionek Seleny Gomez, tatuaż Hailey Bieberpierścionek Seleny Gomez, tatuaż Hailey Bieber TikTok/@thetruthspoken1

Tutaj już naprawdę trudno mówić o przypadku.

Więcej o: