Hailey Bieber ma chorą obsesję na punkcie Seleny Gomez? Są dowody. Fani: Selena, uciekaj

Użytkownicy TikToka prześcigają się w znajdowaniu dowodów na obsesję Hailey Bieber na punkcie byłej ukochanej jej męża. Wszystko za sprawą afery, która po raz kolejny wznieciła ten konflikt. Czy Hailey faktycznie kopiuje każdy krok Seleny?

Hailey Bieber i Selena Gomez 15 października zaskoczyły fanów wspólną fotografią, która miała raz na zawsze uciszyć wątek ich rzekomego konfliktu. Tak się jednak nie stało. Cała drama zaczęła się w 2018 roku, kiedy ukochany wokalistki, Justin Bieber złamał jej serce oświadczając się Hailey zaledwie dwa miesiące po rozstaniu z Seleną. Co ciekawe Hailey była od dziecka fanką Justina Biebera i Seleny Gomez i przez lata kibicowała tej relacji, nazywając ich związek "wymarzoną nastoletnią parą". Jako oddana fanka pojawiała się na koncertach Biebera i śledziła każdy krok pary. Trudno się dziwić, że w takiej sytuacji fani doszukują się spisku. Na TikToku pojawiło się mnóstwo filmów mających udowodnić, że Hailey od lat miała obsesje na punkcie Gomez i naśladowała jej każdy krok, aż w końcu ukradła jej chłopaka. Użytkownik TikToka @thetruthspoken1 doszukał się licznych dowodów na poparcie tej teorii.

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Poirytowana Selena Gomez przerywa relację live Selena Gomez tłumaczy się ze spuchniętej twarzy na TikToku

Hailey Bieber od lat kopiuje wszystko, co zrobimy Selena Gomez? Fani mają dowody

Selena Gomez właśnie prześcignęła Kylie Jenner w liczbie obserwatorów na Instagramie i została najpopularniejszą kobietą na tej platformie, co według fanów mogło rozwścieczyć Kardashiankę. Selena Gomez udostępniła na TikToku filmik z efektem laminacji brwi, dodając, że "przez przypadek trochę przesadziła". Na nagranie zareagowała Kylie Jenner, przyjaciółka Hailey Bieber, która wrzuciła do sieci selfie z napisem "przez przypadek?" umieszczonym na brwiach, a następnie pokazała screen z rozmowy z Hailey, gdzie widać zbliżenie na brwi obu influencerek. Fani natychmiast odczytali te publikacje jako kolejny nieuzasadniony atak na Selenę Gomez. Potem było tylko gorzej. Te wydarzenia rozpętały prawdziwą aferę i fani Seleny Gomez zaczęli zarzucać Kylie i Hailey Bieber, że z czystej zazdrości atakują wokalistkę. W kilka dni Selena Gomez zwiększyła swoje zasięgi o ponad siedem milionów obserwatorów, a zarówno Kylie Jenner, jak i Hailey Bieber stały się obiektem żartów i krytyki. Odżyła też dawna teoria, zgodnie z którą żona Justina Biebera Hailey ma mieć już od lat obsesję na punkcie jego byłej ukochanej. Na TikToku pojawiły się liczne dowody. Zobaczcie, na czym została przyłapano Hailey.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Po ślubie z Justinem Bieberem Hailey zaczęła obserwować fanpage Seleny Gomez na Instagramie. Biorąc pod uwagę, że wokalistka była przez lata największą miłością Biebera może wydawać się to podejrzane. Wcześniej Hailey już jako nastolatka była fanką Biebera i Gomez i pozowała dla magazynów, w których para pojawiła się na okładce.

Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez?Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez? fot. TikTok.com/ thetruthspoken1

Hailey miała odkładnie śledzić zdjęcia Seleny i kopiować jej kreacje. Autor TikToka wskazał srebrną sukienkę na cienkich ramiączkach, którą Gomez miała na sobie podczas jednego z oficjalnych wyjść. W identycznej kreacji Hailey pojawiła się w 2017 roku na ślubie przyjaciół.

Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez?Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez? fot. TikTok.com/ thetruthspoken1

Użytkownik TikToka @thetruthspoken1 zwrócił też uwagę na identyczne tatuaże. Selena wytatuowała sobie za uchem drobną literkę "g" na cześć swojej siostry Gracie. Za uchem Hailey Beiber pojawił się identyczny tatuaż. Hailey naśladowała też Selenę w publicznych wypowiedziach. Kiedy wokalistka wyznała, że wolałaby, aby ludzie poznali jej serce, a nie oceniali ją powierzchownie. Kilka dni później podobne zdanie pojawiło się na Twitterze Hailey.

Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez?Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez? fot. TikTok.com/ thetruthspoken1

To jednak nie wszystko. Podobnych sytuacji było bardzo wiele i były do siebie tak łudząco podobne, że trudno tu o przypadek. Jest np. nagranie, które Hailey umieściła z klubu. Kilka dni wcześniej w takiej samej połyskującej kreacji tańczyła w klubie Selena. Przypadek?

Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez?Hailey Bieber ma obsesję na punkcie Seleny Gomez? fot. TikTok.com/ thetruthspoken1

Co na to użytkownicy platformy? Sytuacje nie wydają im się dziełem przypadku.

No faktycznie, trochę za dużo tych zbiegów okoliczności.
Boję się jej. Selena uciekaj!
Tutaj jest tylko trzy procent tych zbiegów okoliczności, tego jest więcej - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy w tej teorii jest ziarnko prawdy?

 

Rafał Brzozowski w 'Sprawie dla reportera' Rafał Brzozowski w "Sprawie dla reportera". Wokalista przyćmił gości

Zobacz też: "Love Island" wraca! Klaudia Szponar mocno namiesza na wyspie. Kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej

Więcej o: