Lewandowska ma wąskie grono znajomych, ale najlepszą przyjaciółkę tylko jedną. Znają się prawie 20 lat

Anna Lewandowska pokazuje w mediach wiele prywatnych fragmentów z życia. Nie brakuje kadrów z przyjaciółmi. Trenerka i Robert Lewandowski mają wokół siebie bliskich, których znają od lat. Najbliższą przyjaciółką "Lewej" jest Aleksandra Dec. Co wiadomo o ich znajomości?

Anna Lewandowska dzięki swojej pracy poznaje maskę osób, pomaga kobietom zmienić nawyki żywieniowe i polubić zdrowy tryb życia. Prywatne trenerka ma jednak wąskie grono znajomych. "Lewa" co roku organizuje słynną imprezę świąteczną, na którą zaprasza tylko najbliższe osoby. Ze zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych można dowiedzieć się, że co roku wśród zaproszonych jest Paulina Krupińska, Zofia Zborowska o także najbliższa przyjaciółka Lewandowskiej, Aleksandra Dec. Poznały się jeszcze zanim trenerka stała się sławna. Jak określiła ich relację wspólna znajoma, doskonale się uzupełniają.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni są doskonałym przykładem na to, że przyjaźń w show-biznesie istnieje! Te gwiazdy pielęgnują znajomość od lat

Zobacz wideo Anna Lewandowska we wzruszającym filmiku podziękowała obserwatorom

Lewandowska ma wąskie grono znajomych, a najbliższą przyjaciółkę tylko jedną. Kim jest? 

Anna Lewandowska zawsze mogła liczyć na wsparcie Aleksandry Dec. Najbliższa przyjaciółka "Lewej" spędza z trenerką wakacje, ale jest również jej partnerką biznesową. Aleksandra Dec, podobnie jak Anna, zawodowo trenowała karate i odnosiła na tym polu sportowe sukcesy. Zdobyła kilka medali podczas sportowych mistrzostw karate w Polsce i na terenie Europy. Po zakończeniu kariery karateczki pracuje jako specjalistka od marketingu, ale sport nadal odgrywa ważną rolę w jej życiu. Współpracuje z Lewandowską przy jej projekcie Healthy Plan by Ann, a także podczas treningów Camp by Ann w Dojo Stara Wieś, podczas których towarzyszy trenerce na macie. 

 

Anna Lewandowska i Aleksandra Dec są ze sobą bardzo blisko. Przyjaciółka trenerki zorganizowała dla niej przepiękne przyjęcie z okazji baby shower.

Aleksandra Dec i Anna LewandowskaAleksandra Dec i Anna Lewandowska Fot. ola_dec_/Instagram

Bardzo często można zobaczyć ją również w towarzystwie Anny na trybunach stadionów na całym świecie. 

To niesamowite, jak mimo natłoku obowiązków, wielu złożonych projektów, codziennej gonitwy, dziewczyny pozostają świetnymi przyjaciółkami. Doskonale się uzupełniają. Obie są profesjonalistkami i do perfekcji doprowadzają każde przedsięwzięcie - mówiła serwisowi wp.kobieta o znajomości Anny i Oli Edyta Litwiniuk, była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich i koleżanka obu pań.
 

Karolina Borkowska Była gwiazdą "Na dobre i na złe". Nie ma dobrych wspomnień

Widać, że Anna Lewandowska bardzo ceni tę znajomość. Nigdy też nie zapomniana o życzeniach urodzinowych dla przyjaciółki. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

ZOBACZ: Tak prywatnych zdjęć Anny Lewandowskiej dawno nie było! Na imprezie, bez butów i z wystawionym językiem. Co to za okazja?

Więcej o: