Tak prywatnych zdjęć Anny Lewandowskiej dawno nie było! Na imprezie, bez butów i z wystawionym językiem. Co to za okazja?

Najlepsza przyjaciółka Anny Lewandowskiej w piątek obchodziła urodziny. Trenerka wrzuciła z tej okazji na Instagram kilka prywatnych ujęć.

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z najlepszą przyjaciółką - Aleksandrą Dec, która obchodziła 40. urodziny. Trenerka złożyła jej również wzruszające życzenia.

Zobacz wideo Romantyczna Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska pokazała kilka prywatnych zdjęć

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcia z okazji urodzin przyjaciółki, Oli Dec. Panie są ze sobą blisko od ponad 17 lat. Trenerka bardzo ceni tę znajomość i co roku wspomina o tym na Instagramie. Tym razem pokusiła się nawet o nieco bardziej prywatne fotografie. To ujęcia z wczasów na jachcie, ale też pokazujące Anię w nieco bardziej szalonej odsłonie niż dotychczas widzieliśmy. Stoi w imprezowej kreacji w objęciach Oli i pokazuje język. 

Moja najlepsza przyjaciółka, Ola Dec, ma urodziny! Kocham cię, moja bratnia duszyczko. Życzę Ci, żebyś zawsze była taka pozytywna i uśmiechnięta ! Ty wiesz #BestFriends #40lat - pisze Lewandowska.
 

Przyjaźń Anny Lewandowskiej i Oli Dec 

Anna Lewandowska poznała się z Olą Dec jeszcze zanim stała się sławna. Ona, podobnie jak trenerka, zawodowo uprawiała karate i odnosiła sportowe sukcesy - zdobyła bowiem kilka medali podczas sportowych mistrzostw w Polsce i na terenie Europy. Lewandowską i Dec łączy jednak nie tylko przyjaźń i wspólne pasje, ale też interesy. Koleżanka po zakończeniu kariery karateczki stała się specjalistką od marketingu i pracowała u boku Ani przy projekcie Healthy Plan by Ann.

Anna Lewandowska i Ola DecAnna Lewandowska i Ola Dec instagram.com@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Ola DecAnna Lewandowska i Ola Dec instagram.com@annalewandowskahpba

Zobacz też: Siostra Lewandowskiego pozuje w bikini u boku Anny. Czuła się nieswojo. "Wyzwanie". Komentuje "mama i teściowa"