Małgorzata Kożuchowska w żałobie. Straciła przyjaciela. Podziękowała za wspólne 12 lat

Małgorzata Kożuchowska przekazała fanom smutną wiadomość. Wyznała, że niedawno w jej życiu stała się tragedia. Aktorka straciła bliskiego przyjaciela. Przez 12 lat traktowała go jak członka rodziny. Podziękowała za wspólny czas.

Małgorzata Kożuchowska ostatnio przeżyła traumatyczne chwile. Aktorka musiała pożegnać się z bliskim przyjacielem. Straciła ukochanego psa. Informację przekazała fanom za pomocą mediów społecznościowych. Czworonóg był przy niej przez dwanaście lat. Śmierć psiego przyjaciela sprawiła jej ogromny ból. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Małgorzata Kożuchowska przeżywa trudne chwile.

Problemy zdrowotne ukochanego psa Małgorzaty Kożuchowskiej zaczęły się już w lutym bieżącego roku. Wyżeł weimarski, który wabił się Grey, musiał przejść poważną operację. Jak się później okazało, chodziło o zabieg jego łapy. Gdy wszystko się udało, Kożuchowska podziękowała fanom za słowa otuchy. 

Już w domu! Łapa ocalona! Będzie dobrze! Dziękujemy za wszystkie miłe słowa wsparcia i kciuki - pisała na Instagramie.
 

Niestety, po niecałym miesiącu Grey odszedł. Żył 12 lat. Kożuchowska zamieściła post na profilu w mediach społecznościowych, w którym poinformowała fanów o ogromnej stracie. Nie zabrakło wzruszających słów. 

Greyusiu! Byłeś najwspanialszym przyjacielem i towarzyszem życia! Dziękuję za 12 pięknych wspólnych lat! Wierzę, że tam gdzie jesteś jesteś szczęśliwy! Będę tęsknić. Bardzo! Do zobaczenia. Pani kocha -napisała.

Kożuchowska nie kryła wielkiego smutku. Fani natychmiast okazali wsparcie. Dodali, że doskonale rozumieją, przez co przechodzi aktorka.

Bardzo mi przykro. Rozłąka ze zwierzęciem, które jest rodziną, jest trudna. Zawsze zostaje pustka.
Nie wyobrażam sobie tej straty. Nawet nie chce myśleć. Współczuję ogromnie.
Jestem pewna, że czeka na panią w piękniejszym miejscu.
To takie smutne jak piesek odchodzi. Przeżyłam to w ubiegłym roku. Pani Małgosiu, bardzo mi przykro.

Obserwatorzy wyrazili swoje kondolencje i próbowali pocieszyć Kożuchowską. Wielu fanów przyznało, że przechodzili przez takie same sytuacje. Wyrazy współczucia złożyły między innymi Marta Dyks, Agnieszka DygantMonika Olejnik.

 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Ma 52 lata, a cerę jak niemowlę. Jej sposób jest banalnie prosty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.