Dla każdego z nas moment spotkania idola jest niezapomnianym przeżyciem. Fani często przechodzą samych siebie aby zdobyć autograf i zdjęcie od różnych gwiazd. Jak się okazało, osoby z branży medialnej również cieszą się na spotkanie zagranicznych sław. Ostatnio szansę na to miała Małgorzata Kożuchowska. Polska aktorka nie posiadała się z radości!
Małgorzata Kożuchowska obecnie jest w trakcie podróży po Australii. Regularnie dodaje zdjęcia z wyjazdu w mediach społecznościowych. Ostatnio relacjonowała na profilu na Instagramie niecodzienne spotkanie. Serialowej Hance Mostowiak udało się spotkać Snoop Dogga w Melbourne. Po wyrazie twarzy aktorki można wywnioskować, że zupełnie nie spodziewała się takiej niespodzianki.
Spotkanie z zagranicznym piosenkarzem udokumentował producent filmowy Maciej Syka, który towarzyszy Kożuchowskiej na wyjeździe. Na nagraniu widać zaskoczoną aktorkę. Nie kryła zachwytu. Od razu skorzystała z okazji i wtuliła się w Snoop Dogga. Znalazł się również czas na szybką rozmowę. Kożuchowska i Syka zapytali rapera o Polskę i Warszawę. Snoop przyznał, że oczywiście pamięta nasz kraj. Na koniec pozdrowił wszystkich fanów, mówiąc "peace and love". Maciej Syka skomentował sytuację na Instagramie.
Dzisiaj po raz drugi w życiu spotkałem @snoopdogg tym razem z Małgorzatą Kożuchowską. Wujek Snoop kazał wszystkich was pozdrowić i życzy dużo Pokoju i Miłości - napisał.
Zarówno producent filmowy, jak i Kożuchowska byli zadowoleni z szybkiego spotkania.
Słuchacie Snoop Dogga?
Tyle będzie wynosić emerytura Lecha Wałęsy. Wskazał, gdzie leży problem: Muszę się wstydzić
Zarzucili Lewandowskiej, że zostawiła dzieci. Odpowiedziała bez ogródek
"Ktoś mi zarzuca pogardę. Niestety, znam dobrze język polski". Woydyłło zabrała głos po skandalicznym wywiadzie
Amy Schumer schudła 23 kg i pokazała efekty przemiany. "Nigdy nie sądziłam, że nadejdą takie dni"
TVN w żałobie po śmierci Morozowskiego. Tak został pożegnany w "Faktach"
Afery ciąg dalszy. Ewa Woydyłło znów mówi o Idze Świątek. "Płaci się za oglądanie, to..."
Zachwycamy się powrotem, ale zapomnieliśmy, jak Wiśniewski traktował Mandarynę. "Zobaczcie najbardziej znaną d**ę w Polsce"
Brad Pitt nie odpuszcza Angelinie Jolie. Sąd ma zdecydować o jej finansach
Afera po wywiadzie z Woydyłło o Świątek. Korwin-Piotrowska wskazała, kto ponosi winę