Małgorzata Kożuchowska wtulona w Snoop Dogga. "Żaden fake"

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się spotkaniem ze znanym raperem. Aktorka miała okazję przytulić samego Snoop Dogga. Udało jej się również porozmawiać z artystą. Całość zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Dla każdego z nas moment spotkania idola jest niezapomnianym przeżyciem. Fani często przechodzą samych siebie aby zdobyć autograf i zdjęcie od różnych gwiazd. Jak się okazało, osoby z branży medialnej również cieszą się na spotkanie zagranicznych sław. Ostatnio szansę na to miała Małgorzata Kożuchowska. Polska aktorka nie posiadała się z radości!

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Małgorzata Kożuchowska w objęciach Snoop Dogga

Małgorzata Kożuchowska obecnie jest w trakcie podróży po Australii. Regularnie dodaje zdjęcia z wyjazdu w mediach społecznościowych. Ostatnio relacjonowała na profilu na Instagramie niecodzienne spotkanie. Serialowej Hance Mostowiak udało się spotkać Snoop Dogga w Melbourne. Po wyrazie twarzy aktorki można wywnioskować, że zupełnie nie spodziewała się takiej niespodzianki. 

Małgorzata Kożuchowska i Snoop DoggMałgorzata Kożuchowska i Snoop Dogg fot. https://www.instagram.com/make_life_harder/

Spotkanie z zagranicznym piosenkarzem udokumentował producent filmowy Maciej Syka, który towarzyszy Kożuchowskiej na wyjeździe. Na nagraniu widać zaskoczoną aktorkę. Nie kryła zachwytu. Od razu skorzystała z okazji i wtuliła się w Snoop Dogga. Znalazł się również czas na szybką rozmowę. Kożuchowska i Syka zapytali rapera o Polskę i Warszawę. Snoop przyznał, że oczywiście pamięta nasz kraj. Na koniec pozdrowił wszystkich fanów, mówiąc "peace and love". Maciej Syka skomentował sytuację na Instagramie.

 Dzisiaj po raz drugi w życiu spotkałem @snoopdogg tym razem z Małgorzatą Kożuchowską. Wujek Snoop kazał wszystkich was pozdrowić i życzy dużo Pokoju i Miłości - napisał. 

Zarówno producent filmowy, jak i Kożuchowska byli zadowoleni z szybkiego spotkania. 

Małgorzata Kożuchowska i Snopp DoggMałgorzata Kożuchowska i Snopp Dogg fot. https://www.instagram.com/make_life_harder/

Małgorzata Kożuchowska i Snoop DoggMałgorzata Kożuchowska i Snoop Dogg fot. https://www.instagram.com/make_life_harder/

Słuchacie Snoop Dogga?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska ma imponujące zarobki. Na czym zgarnia takie kwoty? Mogłaby zrezygnować z gry w serialach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.