Małgorzata Kożuchowska ma imponujące zarobki. Na czym zgarnia takie kwoty? Mogłaby zrezygnować z gry w serialach

Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać na niskie wynagrodzenie. Zgarnia główne role, a sympatia fanów pozwoliła jej zbudować silną markę. "Super Express" podał kwoty.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda doskonale odnalazła się w branży. Nie tylko gra w dużej ilości produkcji, ale i wykorzystuje sympatię fanów do tworzenia profili w mediach społecznościowych. "Super Express" obliczył jej zarobki.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

Małgorzata Kożuchowska zarabia krocie na aktorstwie, ale nie tylko

Małgorzata Kożuchowska miała już okazję grać w jednych z najpopularniejszych polskich seriali, takich jak "M jak miłość" czy "Rodzince.pl". Według doniesień mediów druga produkcja miała jej gwarantować dochody wynoszące nawet 100 tysięcy złotych za jeden sezon. Przypominamy, że większą kwotę otrzymywał wówczas Tomasz Karolak, który stwierdził, że jest to niesprawiedliwe i namówił aktorkę, żeby zawalczyła o równe stawki.

Dwa lata po zakończeniu przygody z komedią, wciąż nie może narzekać na niskie zarobki. Tylko na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy wcieliła się w sześć ról, z czego w "Zołzie" i "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" udało jej się zgarnąć główne role. Według wyliczeń "Super Expressu" na jednym filmie mogła zarobić nawet 200 tysięcy złotych. 

Małgorzata Kożuchowska od jakiegoś czasu z ogromnym zaangażowaniem udziela się na Instagramie, gdzie śledzi ją grono niemal 1,2 miliona fanów. Wśród postów z pracy czy prezentujących życie codzienne aktorki nie brakuje płatnych współprac. W grudniu, który jest najlepszym miesiącem dla twórców internetowych, udało jej się zareklamować pięć produktów. "Super Express" podaje, że jedno zdjęcie na jej profilu może zgarniać między 20, a 25 tysięcy. Łatwo więc wyliczyć, że za cały pakiet mogła zarobić nawet 125 tysięcy złotych. 

KAPiF, screen z InstaStory Małgorzaty KożuchowskiejKożuchowska zaparkowała na zakazie. Teraz się tłumaczy: Żałuję bardzo

Więcej o: