Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Ma 52 lata, a cerę jak niemowlę. Jej sposób jest banalnie prosty

Małgorzata Kożuchowska w kwietniu 2023 roku skończy 52 lata. Aktorka nawet bez grama makijażu może pochwalić się nieskazitelną cerą. Zdradziła swoje sposoby.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Choć przez lata kojarzona była z rolą Hanki w "M jak miłość", od ponad dekady dała się poznać również z innej strony, chociażby w takich produkcjach jak "Rodzinka.pl" czy "Prawo Agaty". Ku zadowoleniu wielu fanek i fanów, aktorka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Spośród kadrów, które wrzuca, czasem możemy podejrzeć nieco bardziej prywatne sytuacje z jej codzienności. Nie brakuje ujęć, w których występuje bez grama makijażu.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie, na którym pokazała się w wersji sauté. Trudno zaprzeczyć, że gwiazda w naturalnym wydaniu wygląda równie promiennie i zjawiskowo, co w pełnym makijażu.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażuMałgorzata Kożuchowska bez makijażu fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska ma cerę jak nastolatka. Jak ona to robi?

Gdzie leży zatem sekret nieskazitelnej cery Kożuchowskiej? Jak wyznała swego czasu dla magazynu "Viva!", kluczowym elementem jest odpoczynek i odpowiednia suplementacja.

Nic nie jest w stanie zastąpić snu czy odpoczynku. To widać najlepiej po urlopie, gdy wracamy zrelaksowani, wypoczęci, a skóra wygląda młodo. Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie.
 

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa także, że zdarza jej się korzystać z takich zabiegów jak mezoterapia czy masaż Kobido, są to jednak nieinwazyjne metody w walce z oznakami upływającego czasu.

A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow anti-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido - powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Aktorka innym razem zdradziła również, że dba o dietę i unika fast foodów jak ognia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.