Blanka Lipińska podekscytowana kolejnymi nominacjami do Złotych Malin. Ma żal do organizatorów o jedną rzecz

Blanka Lipińska z dumą poinformowała, że dwie kolejne części filmów na podstawie trylogii "365 dni" otrzymały nominacje do Złotych Malin. Autorka książek wciąż nie otrzymała jednak nagrody sprzed dwóch lat.

W nocy z 11 na 12 marca zostaną rozdane Złote Maliny, czyli antynagrody przyznawane najgorszym filmom. Pierwsza część "365 dni" została "doceniona". Wówczas Blanka Lipińska nie kryła dumy. "Miałabym pewnie inną minę, gdybym wygrała w głównej kategorii, czyli najgorszy film, ale nie martwcie się i tak wygrałam w jednej, co stanowi rekord w tym kraju, ponieważ nigdy nikt z Polski nie był ani nominowany do tej nagrody, ani tym bardziej tej nagrody nie wygrał. Chyba nikt nawet poza Hollywood nie był, więc jest to duży sukces produkcji polskiej" - mówiła. Teraz kolejne części "365 dni: Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" otrzymały nominacje. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska odpowiada Sandrze Kubickiej

Blanka Lipińska cieszy się z kolejnych nominacji do Złotych Malin. Poprzedniej nagrody wciąż nie dostała

Blanka Lipińska na InstaStories poinformowała o kolejnych nominacjach.

W tym roku "365 dni: Ten dzień" i "Kolejne 365 dni" mają szanse w dwóch kategoriach: "Najgorsza ekranowa para" i "Najgorszy remake, zrzynka lub sequel".

Gwiazda liczy na kolejną nagrodę, chociaż poprzednia nadal nie trafiła w jej ręce.

Mam nadzieję dostać nagrodę kolejny raz, tylko tym razem byłoby miło, gdyby ją przysłali... bo tej sprzed dwóch lat nie mamy do dziś.

Blanka Lipińska o nominacjach do Złotych MalinBlanka Lipińska o nominacjach do Złotych Malin Instagram.com/blanka_lipinska

Wcześniej autorka powieści erotycznej odpowiadała na zarzuty, że film "kompromituje Polskę".

Film jest hitem na całym świecie, a ja zwiedzam kolejne kraje, spotykając się z fanami, których liczba rośnie. Więc wybaczcie, że nie jest mi przykro.

Podobne zdanie ma jeden z głównych aktorów, Simone Susinna, wcielający się w postać Nacho.

Najważniejsze jest to, żeby ludzie mówili. Nieważne czy dobrze, czy źle. W ogóle nie będę się przejmować (...) Jeśli pytasz mnie o wymarzoną rolę, to chciałbym być nowym Jamesem Bondem. Jestem bardzo ambitnym chłopakiem – mówił Plejadzie.

Myślicie, że filmy na podstawie książek Blanki Lipińskiej zgarną kolejne antynagrody?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.