Ukochana Pawła Jóźwiaka to 22-letnia modelka i ring girl federacji FEN. "My się kochamy tak szczerze"

Paweł Jóźwiak zastąpi Jacka Murańskiego w walce z Marcinem Najmanem podczas gali High League 6. Prezes federacji Fight Exclusive Night prywatnie związany jest 22-letnią modelką i Miss Zduńskiej Woli z 2016 roku.

W nadchodzącej walce z Marcinem Najmanem miał zmierzyć się Jacek Murański, ale mężczyzna po stracie syna wycofał się z działalności publicznej. Federacja szybko znalazła mu godne zastępstwo i już 18 marca podczas gali High League 6 w oktagonie z Marcinem Najmanem zawalczy Paweł Jóźwiak, właściciel federacji FEN. Jak się okazuje, nie będzie to ich pierwsza walka, bo podczas gali WOTORE 6 Paweł Jóźwiak w 20 sekund pokonał Najmana. Fighter będzie miał szansę na rewanż. Kilka dni przed galą Paweł Jóźwiak będzie obchodzić 49 urodziny. Mężczyzna prywatnie związany jest z kobietą młodszą o 27 lat. Kim jest jego ukochana?

Zobacz wideo Marcin Najman wydał książkę. „Ojciec chrzestny freak fightów"

książę HarryKsiążę Harry zdradził tajemnicę Pałacu Kensington. Opowiedział o dzieciństwie

Paweł Jóźwiak prywatnie związany jest z Miss Zduńskiej Woli. Dzieli ich spora różnica wieku

Ukochana Pawła Jóźwiaka, Anna Kokocińska ma 22-lata i na swoim koncie kilka tytułów miss. Kobieta w 2021 roku została finalistką Miss Mazowsza, a w 2016 roku Miss Zduńskiej Woli. Kokocińska jest modelką i na Instagramie zebrała ponad 160 tysięcy obserwujących. Kobieta pracuje także jako ring girl w federacji FEN, co jak sama przyznała, traktuje jako dodatkowe zajęcie i nie zamierza z tego rezygnować.

Ring girl to bardziej taka wizytówka FEN-u. Musimy po prostu ładnie się prezentować, chociaż nie tylko, bo musimy też umieć się wypowiedzieć - wyznała w rozmowie z TV Reklama.

W jednym z wywiadów przed pierwszą walką z Marcinem Najmanem została zapytana, czy zaangażowanie Pawła Jóźwiaka w treningi i brak czasu dla niej rzutuje jakoś na ich związek.

Nie. My się kochamy tak szczerze. Na pewno ma mniej czasu dla mnie, ale staramy się spędzać razem czas i dużo rozmawiać, więc jest dobrze pomiędzy nami - wyznała w wywiadzie dla FightsportPL.

Anna Kokocńska próbowała ostatnio pójść w ślady Natalii Siwiec i zostać miss mundialu, a jak wiemy, jest to już sprawdzony przepis na sukces. Wystarczy pojawić się na najważniejszych meczach i przyciągnąć uwagę fotoreporterów. Do Kataru zabrał ją Paweł Jóźwiak i niestety nie powtórzyła sukcesu Siwiec, ale ten najważniejszy tytuł dostała właśnie od ukochanego.

Prawdziwa miss mundialu - stwierdził Paweł Jóźwiak na Instagramie. 

Paweł Jóźwiak z ukochanąPaweł Jóźwiak z ukochaną fot. kapif.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Będziecie oglądać pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem podczas gali High League 6?

 
 
 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak ze srebrnymi pasemkami na głowie

 

Zobacz też: Rozenek i Majdan według astrologii. Są do siebie dopasowani? Gwiazdy mówią jedno: Nie poskromisz jej

 
Więcej o: