Rozenek i Majdan według astrologii. Są do siebie dopasowani? Gwiazdy mówią jedno: Nie poskromisz jej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od 2013 roku tworzą szczęśliwy związek i są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich relacja od początku budzi wiele kontrowersji, ale wbrew wszystkim udowadniają, że łączy ich trwałe uczucie. Co o tym połączeniu mówi astrologia? Gwiazdy wskazują na pewien problem.

O Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie mówiono swego czasu "polscy Beckhamowie", a historia ich miłości jest iście filmowa. On zaistniał w show-biznesie dzięki kontrowersyjnej relacji z Dodą. Z Małgorzatą Rozenek bramkarz poznał się na jednej z premier filmowych i jak sami wspominali w wywiadach, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku ukrywali się przed paparazzi, bo wiedzieli, że informacja o ich związku wywoła burzę w mediach. Tak też się stało. Ślub pary w Konstancinie w 2016 roku był jednym z najgłośniejszych wydarzeń sezonu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan marzyli o założeniu rodziny. Zakochani przez trzy lata starali się o upragnione dziecko i w 2020 roku na świat przyszedł ich syn Henryk. Para nieustannie zapewnia o swojej miłości w mediach społecznościowych i ich relacja ma się świetnie. Czy astrologia również im sprzyja? Sprawdziliśmy, co o połączeniu ich znaków mówią gwiazdy. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o chodzenie do lekarza bez kolejki. "Mam konsekwentny zwyczaj"

Co o związku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana mówi astrologia? Dużo podobieństw, ale też sporo kłopotów

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zodiakalnymi Bliźniętami, a Radosław Majdan jest Bykiem. Według astrologii to dość problematyczne połączenie i gwiazdy sugerują, aby partnera lepiej szukać gdzie indziej. Mimo że osobę spod znaku Bliźniąt i zodiakalnego Byka łączy bardzo wiele podobieństw jak np. łatwe nawiązywanie znajomości i zamiłowanie do tych samych rozrywek, to pary spod tych znaków mogą mieć problemy w codziennym porozumieniu i grożą im nieustanne kłótnie. Ponieważ obydwa znaki mają problem z przyznaniem się do błędu, drobne nieporozumienia mogą być bardzo uciążliwe i przeciągać się w nieskończoność.

Pamiętacie Małgorzatę Rozenek w programie "Azja Express" i jej kultowy już tekst "nie mów do mnie teraz"? Bliźnięta często zmieniają nastroje i ich zachowanie jest trudne do przewidzenia. Według astrologii początek ich relacji może być fascynujący i wybuchowy, ale z czasem ich oczekiwania mogą się rozminąć. Byk będzie dążył do wymuszenia na partnerce, aby skupiła się na rodzinie i domu, a beztroskie bliźnięta będą chciały gnać ku nowym wyzwaniom. Dla obu znaków na pierwszym miejscu stoi wierność i w tym znajdą porozumienie. Gwiazdy dają też nadzieję na powodzenie tej relacji, kiedy Byk stanie się ostoją dla niespokojnych Bliźniąt i para nauczy się akceptować wzajemne różnice charakterów. Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan udowadniają, że to możliwe. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak wyglądały początki miłości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? Zobacz jedno z pierwszych wspólnych zdjęć celebrytów, zanim zostali parą. Więcej przeczytasz TUTAJ.

 

Zobacz też: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Afera już po pierwszym odcinku. Widzowie wściekli. "Macie nas za idiotów"

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.