Polska ring girl zrobiła furorę w Katarze. Już została okrzyknięta "miss mundialu"

Anna Kokocińska zostanie "Miss Mundialu"? Póki co tak tytułuje ją jej partner, Paweł Jóźwiak. Kto wie, być może jeszcze usłyszymy o jego dziewczynie.

Błyskotliwy sukces Natalii Siwiec, wypromowanej jako "Miss Euro 2012" zainspirował niejedną aspirującą celebrytkę, by pójść w jej ślady. Teoretycznie przepis na sukces wydaje się prosty - wystarczy zdobyć bilety na ważniejsze mecze, które rozgrywa nasza reprezentacja i przyciągnąć uwagę fotoreporterów. Mimo to jak dotąd żadna dziewczyna zasiadająca na trybunach nie przebiła popularnością żony Mariusza Raduszewskiego

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Natalia Siwiec w seksownej mini? To znamy. Ale spójrzcie na sweter. Chcemy taki na święta!

Anna Kokocińska będzie nową Natalią Siwiec?

Annę Kokocińską zaprosił do Kataru jej życiowy partner, Paweł Jóźwiak, szef organizacji Fight Exclusive Night. 

Prawdziwa miss mundialu - komplementował swą kobietę życia Jóźwiak na Instagramie.

Zdjęcia Anny Kokocińskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Dziewczyna może być znana zagorzałym fanom gal FEN, gdzie występuje od 2021 roku. W rozmowie z "TV Reklama" ujawniła, że jej zdaniem funkcja ring girls jest dużo bardziej skomplikowana, niż sądzi większość widzów:

Ring girl to bardziej taka wizytówka FEN-u. Musimy po prostu ładnie się prezentować, chociaż nie tylko, bo musimy też umieć się wypowiedzieć - uznała.

Póki co ambitna Warszawianka dba o internetowe zasięgi, publikując na Instagramie mocno wystylizowane zdjęcia. Udało jej się już zgromadzić tam widownię liczącą 157 tys. osób, ale można założyć, że ma chrapkę na więcej. 

Sama pisze o sobie, że jest product managerem, a zajęcie ring girl to "luźna, dodatkowa praca", która bardzo jej się spodobała.

 

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Czas pokaże, czy Kokocińska zdobędzie rozpoznawalność, jaką może się dziś poszczycić Natalia Siwiec.

Zdjęcia Anny Kokocińskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: