Książę Harry i Meghan Markle komentują utratę Frogmore Cottage. Nie tylko oni są zdenerwowani

Król Karol III poprosił Meghan Markle i księcia Harry'ego o opuszczenie brytyjskiej rezydencji Frogmore Cottage. Sussexowie nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Nie tylko oni.

Wszystko wskazuje na to, że choć król Karol III nie reagował publicznie na medialne poczynania Meghan Markle i księcia Harry'ego, to po cichu obmyślił, w jaki sposób ich ukarać. Media obiegła informacja o tym, że para będzie musiała opuścić posiadłość w Anglii - Frogmore Cottage, którą przed laty otrzymali w prezencie od królowej Elżbiety II. Zostanie ona przekazana księciu Andrzejowi,  młodszemu bratu monarchy, który w ostatnich latach był bohaterem licznych skandali między innymi na tle seksualnym, molestowania i oskarżeń o pedofilię. Wiadomo, jak zareagowali Sussexowie.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle reagują na utratę posiadłości

Choć Sussexowie już od kilku lat nie mieszkają w Wielkiej Brytanii, to Frogmore Cottage z pewnością było miejscem, do którego mogli wracać przy okazji ważnych uroczystości rodzinnych i wspomnieć wspólne lata na dworze. Niestety, przyszło im zamknąć ten etap. Wszystko potwierdza ich rzecznik.

Możemy potwierdzić, że książę i księżna Sussex zostali poproszeni o opuszczenie swojej rezydencji w Frogmore Cottage - podaje rzecznik księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Dodatkowo portal Yahoo skontaktował się z współautorem biografii "Harry i Meghan. Chcemy być wolni". Ponoć nie tylko oni są niezadowoleni z takiego obrotu spraw.

Wiadomość o eksmisji zaskoczyła Harry'ego i Meghan, a co najmniej dwóch członków rodziny królewskiej zbulwersowała - ujawnia Omid Scobie.

Choć brytyjskie media podają, że Meghan Markle i książę Harry zgodzili się na zakończenie umowy najmu po przeprowadzce, to według tabloidów ze Stanów Zjednoczonych mieli przedłużyć ją w ubiegłym roku na okres kolejnych 12-stu miesięcy. Ostatecznie mają opuścić Frogmore Cottage po koronacji króla Karola III.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.