Mieszkanie Sandry Kubickiej wygląda jak z katalogu. W salonie kominek, a w łazience mini SPA. Luksusowo

Trzy lata temu Sandra Kubicka przeprowadziła się do Polski. Sprawdzamy, jak urządziła swoje mieszkanie.

Sandra Kubicka przez kilkanaście lat dzieliła życie między Polskę, a Stany Zjednoczone. Po tym, jak zakończyła związek z byłym partnerem, zdecydowała się na stałe powrócić do kraju. W 2020 roku przeprowadziła się do Warszawy i to właśnie tu uwiła sobie stylowe gniazdko. Mieszkanie modelki robi ogromne wrażenie. Sami zobaczcie. 

Ich części ciała są warte grube miliony!Ich części ciała są warte miliony! Madonna ubezpieczyła biust, a Cyrus język

Zobacz wideo "Na tej sesji dowiedziałam się, że mój narzeczony mnie zablokował i ma nową dziewczynę. Ryczałam, nie spałam, nie jadłam i to widać"

W mieszkaniu Sandry Kubickiej panuje skandynawski klimat. "To moja oaza spokoju"

Sandra Kubicka w opublikowanym na Instagramie poście zdradziła, że od zawsze marzyła o tym, aby w jej domu panowała przytulna atmosfera. Po latach spędzonych w USA miała już dość chłodnych wnętrz.

Chciałam, żeby w moim domu w Warszawie była zupełnie inna atmosfera, zupełnie odeszłam od stylu Miami. Wszystko miałam zawsze bardzo nowocześnie i na biało. Białe ściany i podłogi. Tutaj jest kolorowo i przytulnie (...). Zdecydowałam na bardziej ciepły, rodzinny, przyjemny, skandynawski klimat i bardzo go lubię. Jest przytulnie. Gdy wracam do domu, czuję, że to moja oaza spokoju.

Naszą uwagę zwrócił salon. Wnętrze jest przestronne i urządzone ze smakiem. W centralnym miejscu znajduje się biała kanapa i fotele, zza których wyłania się kominek. Naprzeciwko zestawu wypoczynkowego jest spory telewizor, a na ścianach powieszone są ciemne obrazy, które kontrastują z jasnym wnętrzem. Całość dopełniają rośliny posadzone w ciekawych donicach. Widać, że modelka, dekorując ten pokój, zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii. 

Sandra Kubicka - salonSandra Kubicka - salon Instagram/@sandrakubicka

Z kolei łazienka Sandry Kubickiej wygląda niczym mini SPA. Jego największą ozdobą jest duże lustro z ozdobną ramą w kolorze złota. Oprócz tego na ścianie zawisł niebanalny obraz. Pomieszczenie jest na tyle duże, że znajduje się w nim nie tylko wanna, ale i kabina prysznicowa. 

Sandra Kubicka - łazienkaSandra Kubicka - łazienka Instagram/@sandrakubicka

Ciekawie prezentuje się również kuchnia. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach tu także królują jasne barwy i drewniane elementy. Wnętrze jest przestronne i nie brakuje w nim miejsca do gotowania. 

Sandra Kubicka - kuchniaSandra Kubicka - kuchnia Instagram/@sandrakubicka

Sandra Kubicka zadbała nie tylko o wnętrza, ale i o ogród. To właśnie tam w wolnym czasie spędza chwile w gronie przyjaciół. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak meble wybrała do tej części domu. 

Julia WieniawaWieniawa na Malediwach. W tle rekiny, ujęcia w bikini i stylizacja od Diora

Więcej o: