Ich części ciała są warte grube miliony! Madonna miała ubezpieczyć biust, ale Mariah Carey przebiła ją kreatywnością

W Hollywood od dłuższego czasu modne są ubezpieczenia nie tylko nieruchomości, luksusowych przedmiotów, czy dzieł sztuki. W grę wchodzą również części ciała. Sprawdziliśmy, kto ceni się najwyżej. Będziecie w szoku.

Moda na ubezpieczanie konkretnych części ciała przybyła do nas zza oceanu. W polskim show biznesie plotkuje się, że Beata Kozidrak miała wycenić swój głos na cztery miliony złotych. Kto jeszcze wykupił polisę ubezpieczeniową na konkretną część ciała? Zagraniczne gwiazdy wyceniły się na grube miliony. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zjedli zęby na show-biznesie. Zrobili sobie nowe. Sablewska nie do poznania, a uśmiech Ibisza aż razi

Zobacz wideo Patricia Kazadi o wyglądzie w show-biznesie. "Jesteśmy spaczeni"

Heidi Klum 

Heidi Klum może pochwalić się nienaganną figurą i obłędnie długimi nogami. Supermodelka ubezpieczyła lewą nogę na milion dolarów. Prawa natomiast została wyceniona na prawie 900 tysięcy dolarów, a to wszystko przez skazę. Gwiazda wyjaśniła prasie, z czego wynika ta różnica:

Dwie różne kwoty ubezpieczenia spowodowane są tym, że na prawej nodze mam małą bliznę.

Łącznie supermodelka słynne nogi wyceniła na ponad 12 mln złotych. 

Heidi KlumHeidi Klum Fot. JON KOPALOFF/EN

David Beckham

David Beckham także wykupił ubezpieczenie nóg. Jak podaje portal DailyStar dolne kończyny piłkarza są warte 70 mln dolarów, czyli ponad 300 mln złotych! 

David BeckhamDavid Beckham Agencja Gazeta

Mariah Carey pieczołowicie przygotowywała się do trasy koncertowej "Sweet Fantasy", która odbyła się w 2016 roku. Artystka wykupiła polisę ubezpieczeniową, która obejmowała ochronę jej głosu tylko za 35 mln dolarów, czyli ponad 155 mln złotych. Diva ubezpieczyła też swoje nogi, gdy występowała w reklamie maszynek do golenia Gillette w 2006 roku. Wysokość polisy? Miliard dolarów. 

Mariah CareyMariah Carey Instagram

Keith Richards

Gitarzysta Rolling Stones Keith Richards za pośrednictwem firmy Lloyd’s of London miał ubezpieczyć swoje ręce na 1,6 miliona dolarów. Plotkuje się o tym, że ubezpieczeniem objęty został jedynie środkowy palec artysty. 

Keith RichardsKeith Richards AP Photo/Beth A. Keiser

Madonna 

W ostatnim czasie fani artystki ledwo ją rozpoznali. Jak donosi DailyStar Madonna miała ubezpieczyć biust na kwotę dwóch mln dolarów, czyli prawie dziewięciu mln złotych. 

ZOBACZ: Grammy 2023. Twarz Madonny wzbudziła sensację. Fani jej nie poznali

MadonnaMadonna instagram.com/@madonna

Mick Jagger

Mick Jagger podobno miał ubezpieczyć swojego penisa na kwotę ponad trzech mln dolarów, co daje ponad 14 mln złotych. 

Ich części ciała są warte grube miliony! Klum ubezpieczyła nogi na inną kwotęIch części ciała są warte grube miliony! Klum ubezpieczyła nogi na inną kwotę Fot. Agencja Wyborcza.pl

America Ferrera

Gwiazda "Brzyduli Betty" America Ferrera w serialu nosiła aparat ortodontyczny, a stacja ABC ubezpieczyła jej zęby na kwotę ponad pięciu mln dolarów, czyli ponad 25 mln złotych. To się dopiero nazywa mieć hollywoodzki uśmiech. 

America Ferrera w ciąży. Oscary 2020America Ferrera w ciąży. Oscary 2020 Jordan Strauss / Agencja Wyborcza.pl

Miley Cyrus 

Wokalistka swego czasu przeszła głośno komentowaną metamorfozę z gwiazdki Disney'a w świadomą swojego ciała kobietę. By to podkreślić, Miley Cyrus lubiła w teledyskach twerkować i wystawiać język, który po słynnym występie na VMA w 2013 roku miała ubezpieczyć na ponad trzy miliony złotych. 

Miley CyrusMiley Cyrus Fot. ROGA/EN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.