Tak wygląda teściowa Wojciechowskiego. Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcie z mamą

Patrycja Tuchlińska pokazała, jak spędza czas z mamą. Postanowiły razem zadbać o sylwetkę.

Patrycja Tuchlińska jest żoną 76-letniego milionera Józefa Wojciechowskiego, który jest związany z branżą budowlaną i określa się go jako światowej klasy dewelopera. Celebrytkę na Instagramie obserwuje ponad 58 tysięcy osób. 28-latka przyzwyczaiła już swoją widownię do tego, że chętnie chwali się luksusowym życiem z ukochanym, a także dzieckiem, które przywitała na świecie we wrześniu 2021 roku. Tym razem Tuchlińska pokazała, jak spędza czas z mamą.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe

Patrycja Tuchlińska na zdjęciach z mamą. Podobne?

Patrycja Tuchlińska na Instagramie chętnie publikuje własne zdjecia - kadry z sesji, z luksusowych wakacji czy fotografie, na których widać wnętrza domu urządzonego z przepychem. Rzadko chwali się ujęciami z mężem czy z synem (choć i takie się zdarzają).

Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak spędza czas z mamą Edytą. Panie nie marnowały czasu na słodkie lenistwo, ale wskoczyły w sportowe stroje i wylewały siódme poty na siłowni. Widać, że postawiły głównie na rozciąganie i pilates.

To, co rzuca się w oczy, to uroda rodzicielki influencerki. Widać, że 28-latka jest bardzo podobna do mamy. Też widzicie to podobieństwo?

Patrycja Tuchlińska z mamąPatrycja Tuchlińska z mamą Fot. patrycja.tuchlinska/Instagram

Więcej zdjęć Patrycji Tuchlińskiej z mamą w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Tuchlińską i Wojciechowskiego dzieli 50 lat różnicy. Prywatny helikopter i bajkowa willa to nie wszystko

POLECAMY: Józef Wojciechowski z młodszą o 50 lat partnerką w Dubaju. Ona w końcu może odpocząć od trudów macierzyństwa. "Jak za dawnych czasów"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.