Tuchlińską i Wojciechowskiego dzieli 50 lat różnicy. Prywatny helikopter i bajkowa willa to nie wszystko

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski pokazują, że miłość nie ma wieku. 76-letni milioner związał się z 27-letnią modelką mimo dzielącej ich prawie 50-letniej różnicy wieku. Zobaczcie, jak wygląda ich bajkowe życie w luksusie.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski wiedzą, jak żyć luksusowo. Miliarder poznał modelkę, gdy ta jeszcze studiowała inżynierię na Politechnice Warszawskiej. Para od razu poczuła do siebie miętę i postanowili stworzyć miłosną relację. Oficjalnie pokazali się na czerwonym dywanie w 2018 roku. Trzy lata później przyszedł na świat ich ukochany syn. Sprawdziliśmy, jak żyje para. Zdjęcia na Instagramie pokazują, że mają jak w bajce.

Polecamy: Kim jest Patrycja Tuchlińska, partnerka miliardera Józefa Wojciechowskiego? Między nimi 50 lat różnicy

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski żyją w absolutnym luksusie. Prywatny helikopter i bogato zdobiona willa to nie wszystko

Patrcyja Tuchlińska i Józef Wojciechowski zdają się nie przejmować opinią ludzi na temat dzielącej ich różnicy wieku. Influencerka chwali się obserwatorom pięknym życiem na Instagramie. Kobieta pokazuje, że jest szczęśliwa i korzysta w pełni z możliwości finansowych, jakie posiada. Chociaż padają słowa krytyki, Patrycja Tuchlińska zdaje się jednak nie przejmować i żyć po swojemu. 

 

Oprócz tego influencerka często dzieli się zdjęciami z cudownych podróży. Dubaj, Cypr, Andaluzja, Chorwacja - lista jest długa. Kadry zazwyczaj wstawia na Instagrama, którego prowadzi w bardzo estetyczny sposób.

 

Patrycja Tuchlińska publikuje także zdjęcia stylizacji wartych fortunę. Uwielbia domy mody, takie jak Chanel, Balmain i Roberto Cavalli.

 

To nie wszystko. Kiedy para znajdzie wolną chwilę, uwielbiają spędzać czas, podróżując prywatnym helikopterem. Nic w tym dziwnego, w końcu nie każdy może się pochwalić luksusowym środkiem transportu.

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska Instagram / Patrycja Tuchlińska screen

Więcej zdjęć luksusowego życia Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.