Kim jest Patrycja Tuchlińska, partnerka miliardera Józefa Wojciechowskiego? Między nimi 50 lat różnicy

Patrycja Tuchlińska, partnerka jednego z najbogatszych Polaków, Józefa Wojciechowskiego, wkrótce zostanie mamą. Kim jest dziewczyna miliardera?

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego wzbudza wiele kontrowersji, ale i ciekawość. Kiedy trzy lata temu para pojawiła się razem publicznie, nie dawano jej szans. A jednak związek kwitnie i teraz Patrycja Tuchlińska spodziewa się dziecka.

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie będzie czekać ze ślubem! "Mogę wyjść za mąż w lesie"

Paulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciachPaulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Fani: Petarda!

Patrycja Tuchlińska, kim jest partnerka Józefa Wojciechowskiego?

Informacja o ciąży Patrycji Tuchlińskiej zelektryzowała media. Ojciec dziecka to znany przedsiębiorca Józef Wojciechowski, główny udziałowiec i twórca firmy deweloperskiej JW Construction. W 2006 roku przez sześć lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W 2019 r. pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Kim jest jego partnerka?

Patrycja Tuchlińska jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała jako fotomodelka. Brała udział w pokazach mody, między innymi prezentowała na wybiegu ubrania Ewy Minge. Poza tym modelka uwielbia podróże. Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z całego świata, od Andaluzji, przez Chorwację i Cypr, po Paryż, Dubaj i egzotyczne Karaiby.

 

Dodatkowo w sieci Patrycja chętnie zamieszcza zdjęcia stylowych wnętrz i wystawnych kolacji. Zna się też doskonale na modzie. Na każdej fotografii prezentuje ekskluzywne ubrania i dodatki znanych projektantów. Philipp Plein, Chanel, Roberto Cavalli, Balmain - to tylko niektóre z luksusowych marek, które Tuchlińska oznacza w swoich postach.

Modelka nie jest pierwszą partnerką miliardera. U boku Józefa Wojciechowski pokazywało się już kilka pięknych kobiet. Jego żoną była Laurą Michnowicz, później przedsiębiorca spotykał się z celebrytką i uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską. Para nawet planowała ślub! 

 

Jakob Kosel, Joanna Opozda, Antek KrólikowskiGwiazdy gratulują Antkowi Królikowskiemu i Joannie Opoździe

Para nie potwierdziła jeszcze informacji o tym, że spodziewa się dziecka.

Więcej o: