Patrycja Tuchlińska jest w ciąży! Urodzi dziecko miliarderowi. Modelka zdradziła też płeć potomka

Józef Wojciechowski, jeden z najbogatszych Polaków, wkrótce zostanie tatą. On i jego partnerka, Patrycja Tuchlińska, spodziewają się dziecka. Modelka zdradziła płeć potomka.

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Chociaż para nigdy nie potwierdziła ciąży modelki, ona ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie, po którym wszystko stało się jasne. Urodzi chłopca czy dziewczynkę? 

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę

Patrycja Tuchlin?ska Tuchlińska na randce z 74-letnim miliarderem. Fan docieka: Zaręczyny?

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska będą mieli syna

Józef Wojciechowski jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. Mężczyzna przez lata zgromadził ogromny majątek, który szacowany jest na około miliard złotych. W końcu w jego życiu pojawiła się kobieta, z którą zechciał założyć rodzinę - biznesmen od 2018 roku jest związany z Patrycją Tuchlińską. Wspólnie podróżują, spędzają czas w luksusowych hotelach, a wkrótce będą opiekować się noworodkiem. Zakochani nigdy nie potwierdzili oficjalnie, że spodziewają się dziecka, ale ostatnio wychwycili to obserwatorzy na profilu Tuchlińskiej.

Zobacz też: Józef Wojciechowski z partnerką na ściance. Dzieli ich 50 lat, a milioner nie odstępował ukochanej na krok

Pod fotografiami pojawiły się komentarze z pytaniami o ciążę, a nawet te z gratulacjami. Najnowsze InstaStories modelki również nie pozostawia wątpliwości, że chodzi właśnie o to. 

Patrycja Tuchlińska 73-letni miliarder ma młodszą partnerkę o prawie 50 lat. Kim jest Patrycja Tuchlińska?

26-latka udostępniła w sieci ujęcie sprzed willi, której wejście zostało ozdobione niebieskimi balonami. Na schodach widać ułożone czerwone róże, a pod nimi napis układający się w słowo "boy" [chłopiec - przyp. red.]. 

InstaStory Patrycji TuchlińskiejInstaStory Patrycji Tuchlińskiej instagram.com@patrycja.tuchlinska

Mamy nadzieję, że wkrótce para zdradzi nieco więcej na temat ciąży modelki. Gratulujemy! 

Więcej o: