Śmietanka gwiazd TVN na jednym balu. Dominowała czerń, ale Gessler postawiła na ognistą czerwień [DUŻO ZDJĘĆ]

28 lutego odbyła się impreza dla pracowników i producentów TVN. Zjawił się tłum gwiazd stacji. Wśród nich m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Magda Gessler i Magdalena Cielecka.

Ostatni czas dla stacji TVN oznacza sporo zmian. Największym wydarzeniem było odejście dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka, który od stycznia pełni tę samą funkcję ale w Polsacie. Nowe kierownictwo najwyraźniej chciało umilić czas pracownikom. Zorganizowano wielką imprezę, na której zjawiły się gwiazdy związane ze stacją, takie jak: Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska, Agnieszka Woźniak-Starak i Olivier Janiak. Zobaczcie, jak się prezentowali przybyli goście.

Zobacz wideo "Nie jestem ogromną fanką przebywania w kuchni", czyli Paulina Krupińska... w kuchni DDTVN

Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Socha kwituje stylizację Rozenek jednym słowem. Zabolało?

Impreza TVN. Wojciechowska, Werner, Woźniak-Starak i inne gwiazdy na czerwonym dywanie

Fotografowi udało się spotkać uczestników imprezy przed budynkiem. Ci prezentowali się bardzo elegancko. Martyna Wojciechowska zjawiła się w białym płaszczu, spod którego wystawał czarny golf. Dobrała też ciemne spodnie i masywne buty. Podróżniczka zdecydowała się na rozpuszczone włosy, z przedziałkiem na lewej stronie, a także mocniejszy makijaż.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler jak na prawdziwą gwiazdę przystało postawiła na soczystą czerwień. Restauratorka założyła prostą sukienkę, którą uzupełniła obszernym płaszczem w tym samym kolorze. Stylizację przełamywały bardzo modne buty na wysokiej platformie.

Magda GesslerMagda Gessler Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tego wieczoru Magdalena Cielecka pokazała się w czarnej sukience, która nie wyglądała najlepiej. Materiał z którego została wykonała wyglądał jakby dosięgnął go ząb czasu, a futrzany płaszcz w jasnobrązowym kolorze wzmocnił ten efekt. Stylizacji nie uratowały nawet odważne kozaki za kolano. Całość wyglądała po prostu nieświeżo. Aktorce towarzyszył partner, Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka, Bartosz GelnerMagdalena Cielecka, Bartosz Gelner Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Bartosz Gelner szczerze o związku z Cielecką. Ostro zagregował na krytykę z powodu różnicy wiekuBartosz Gelner o związku z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką. "Słyszymy, że jak matka z synem". Ostro reaguje

A jak wyglądali inni, w tym m.in. Magdalena Boczarska, Anita Werner czy Grażyna Wolszczak? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Więcej o: