Małgorzata Rozenek ma za uszami... blizny po zabiegach? Wcale nie. Osoba z produkcji zdradza [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek otwarcie mówi o tym, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Dostrzegaliśmy ślady za jej uszami, które wyglądały jak blizny po zabiegach. Okazuje się jednak, że powstały na skutek pracy na planie "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Rozenek stale krytykowana jest przez internautów, którzy co rusz doszukują się w jej wyglądzie ingerencji specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Gwiazda faktycznie dostrzega takie komentarze, ale otwarcie przyznaje, że przyzwyczaiła się i ją to nie rusza. Nic więc dziwnego, że patrząc na nowe zdjęcia, można było odnieść wrażenie, że zaczerwieniony ślad to blizna po jednym z takich zabiegów. 

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Omenaa Mensah, Natalie Portman, Ada FijałPortman ukończyła Harvard, Omenaa Mensah ma tytuł doktorki, a Ada Fijał posiada dyplom uczelni medycznej. Najlepiej wykształcone gwiazdy

Małgorzata Rozenek miała ślad za uchem. To nie blizna 

Kilka lat temu lekarka Anna Adamczyk wzięła pod lupę "Perfekcyjną" i wypunktowała, co prawdopodobnie gwiazda sobie poprawiła. Szczegółowo wszystko opisała w opublikowanym na Instagramie poście. Adamczyk zaznaczyła, że zarysowane policzki to prawdopodobnie zasługa kwasu hialuronowego, a piękny uśmiech to efekt licówek i powiększonych ust.

Widzimy zarysowane policzki - prawdopodobnie również modelowanie kwasem hialuronowym. 
 

Lekarka nie wyklucza jednak, że być może Rozenek skorzystała także z innych sposobów na poprawienie konturu twarzy. 

Jeśli chodzi o dolne piętro twarzy - widać, że uległo znacznej poprawie, co zapewne jest zasługą ćwiczeń i diety. Jeśli jednak efekty uzyskane tym sposobem są niezadowalające - możemy zrobić liposukcję podbródka oraz linii żuchwy, a następnie lifting nićmi w celu trwałej poprawy.

Wydać by się mogło, że to jeden z tych zabiegów sprawił, że przy uchu Rozenek, oprócz marszczeń skóry, widzimy bliznę. Gdy prowadząca "Dzień dobry TVN" pozowała w kucyku do zdjęć paparazzi, trudno było nie zwrócić na nią uwagi. Jak zdradziła nam osoba z produkcji:

To ślad, który powstał po plastrze. Małgorzata ma za jego pomocą przyczepiony odsłuch - dowiedzieliśmy się.

Ujęcia w przybliżeniu znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Plotek Exclusive

Małgorzata RozenekW "DDTVN" postarzono Rozenek o 30 lat. Takiej reakcji się nie spodziewaliśmy

Więcej o: