Joanna Przetakiewicz ma trzech dorosłych synów. To prawdziwi przystojniacy i odnoszą sukcesy

Joanna Przetakiewicz ma trzech synów. Nie ukrywa, że łączy ich mocna więź. Zdjęcia mężczyzn czasami pojawiają się na jej profilu na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wyglądają. Klasę odziedziczyli po mamie.

Joanna Przetakiewicz od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Dlatego w wieku 20 lat zaszła w pierwszą ciążę, a na świecie pojawił się wtedy Aleksander. W ciągu następnych pięciu lat dołączyli do niego Filip oraz Jakub. Ojcem chłopaków jest pierwszy mąż bizneswoman, z którym była związana 14 lat. Dyrektorka modowej marki nie ukrywa dumy z dorosłych już dzieci. I nie ma się co dziwić. Każdy z nich odnosi sukcesy.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz szczerze o finansach

Joanna Przetakiewicz ma trzech synów. Tak wyglądają

 

Aleksander ma 34 lata i jest prezesem zarządu firmy mamy. Jego działania są doceniane przez specjalistów, w związku z tym na jego koncie znalazło się już kilka branżowych nagród i wyróżnień. Mężczyzna jest zajęty, a na jego profilu na Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z ukochaną.

 

32-letni Filip w 2021 roku został wyróżniony przez prestiżowy magazyn. Joanna Przetakiewicz nie ukrywała wtedy ogromnej dumy:

Synku, jestem z ciebie niesamowicie dumna. Cała nasza rodzina! Twoi bracia - starszy Aleksander i młodszy Jakub. Babcia. Tata. Rinke i wszyscy przyjaciele. Radość nie z tej ziemi. Kosmos! Mój syn Filip został właśnie uznany przez amerykański "Forbes" jako założyciel start-upa MATI, nazywanego Unicorn (czyli jednorożcem w biznesie), za wschodzącą gwiazdę rynku - napisała wtedy na Instagramie.

Filip na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie skończył matematykę oraz bioinżynierię. Za to najmłodszy Jakub związał swoją przyszłość z Londynem. Z jego Instagrama także możemy wywnioskować, że robi karierę w biznesie, a także chętnie podróżuje.

Zdjęcia synów Joanny Przetakiewicz znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Podobni do mamy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.