Marianna Schreiber żali się na pobyt w wojsku: Dawno tak mnie nikt nie orał. Musi ściąć paznokcie

Marianna Schreiber zgłosiła się do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Szkolenie relacjonuje na Instagramie i nie ukrywa, że nie jest łatwo.

Marianna Schreiber zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Na castingu wyznała, że zgłoszenie do show ukryła przed mężem, politykiem PiS-u, Łukaszem Schreiberem. Dziś sama robi karierę w polityce i założyła partię Mam Dość. Marianna Schreiber zapowiadała, że niebawem rozpocznie 28-dniowe szkolenie po zgłoszeniu się do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Wszystko pokazuje na Instagramie - poranne pobudki, posiłki czy siebie odzianą w mundur. Przyznaje, że najtrudniej radzi sobie z tęsknotą za córką. Razem z mężem wychowują siedmioletnią Patrycję.

Zobacz wideo Tak Marianna Schreiber świętowała urodziny męża

Marianna Schreiber w wojsku. Pokazała, co dostała na śniadanie

Marianna Schreiber już po pierwszym dniu szkolenia przyznaje, że dawno nie czuła się tak "przeorana".

Niech ten uśmiech was nie zmyli. To poker face. Dawno tak mnie nikt nie "orał". Może dam radę? Proszę o wspiercie. Służyć ojczyźnie piękna rzecz, ale jaka ciężka - napisała pod zdjęciem w mundurze na Instagramie.
 

Na InstaStories dodała, że źle znosi rozłąkę z dzieckiem, a także wojskowe rozkazy. 

Pierwszy dzień wojska. Dramat. Hejt to był mały pikuś. Z pewnością jestem jedną z tych osób, które kiepsko znoszą rozłąkę z dzieckiem, rozkazy i nie dają rady w minutę się przebrać. Wolny, niezależny elektron to najcięższy i najtrudniejszy byt w wojsku. Celebrytki mają przerąbane. I nie możesz sobie krzyknąć: mam dość.

Marianna Schreiber relacjonuje pobyt w wojskuMarianna Schreiber relacjonuje pobyt w wojsku Instagram.com/marysiaschreiber

Marianna Schreiber podczas szkolenia musi wstawać o piątej rano, a pół godziny później już bierze udział w porannym bieganiu. Żeby jej obserwatorzy byli na bieżąco, zarywa noce, aby publikować relacje na Instagramie. Schreiber zapowiedziała, że będzie musiała obciąć paznokcie.

Jutro mam ściąć paznokcie na zero.

Marianna Schreiber relacjonuje pobyt w wojskuMarianna Schreiber relacjonuje pobyt w wojsku Instagram.com/marysiaschreiber

Założycielka partii Mam Dość publikuje również zdjęcia posiłków. Na śniadanie podano jej coś w rodzaju zupy mlecznej i bułkę kajzerkę z dodatkami.

Marianna Schreiber pokazała posiłek w wojskuMarianna Schreiber pokazała posiłek w wojsku Instagram.com/marysiaschreiber

Schreiber dodała, że jest tak wykończona, że nie wie, czy powinna publikować kolejne swoje zdjęcia.

Nie wiem, czy pokazywać wam swoje kolejne zdjęcia. Wyglądam okropnie, jestem mega zmęczona, mało jadłam (brak apetytu).

Myślicie, że uda jej się przetrwać 28 dni? Trzymamy kciuki!

Więcej o: