Nina Tyrka zmieniła branżę. Była partnerka Agustina Egurroli otworzyła warzywniak. Ceny szokują

Agustin Egurrola ma córkę Carmen, której matką jest była tancerka Nina Tyrka. Kobieta zdobyła sławę dzięki udziałowi w show "Taniec z Gwiazdami". Jak dziś wygląda jej życie?

Nina Tyrka przed laty występowała na parkiecie programu "Taniec z Gwiazdami". Szlifowała umiejętności taneczne takich sław jak Piotr Gruszka czy Marcin Miller. W związek ze znanym choreografem weszła nieco wcześniej, bo w 2006 roku, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Owocem miłości tancerzy jest córka Carmen Egurrola.

Zobacz wideo Jędrzejczyk do Nowakowskiej w „DDD": Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Nina Tyrka przeszła z telewizji do warzywniaka. Jakie ceny oferuje?

Tancerka postanowiła obrać inną ścieżkę zawodową niż występowanie na ekranie. Ponad trzy lata temu diametralnie zmieniła swoją codzienność, otwierając warzywniak na Wilanowie. Ceny w tym miejscu postanowiła sprawdzić Plejada. 

Za swojego kalafiora zapłaciłam 13 złotych. Zazwyczaj to warzywo na bazarku kosztuje połowę tej kwoty. Rozumiem rosnące ceny i inflację jednak 40 złotych za kilogram pomidorów to kosmiczna cena. Za cukinię trzeba zapłacić 18 złotych za kilogram, jabłka kosztują 6 złotych za kilogram, a gruszki 10 złotych za kilogram. Przy kiwi widnieje tabliczka z ceną 6,5 złotych za sztukę, a bataty kosztują 17 złotych za kilogram, a ziemniaki "jedyne" 4,5 złotych za kilogram.

Według reporterki Plejady warzywniak Tyrki jest najdroższym, który odwiedziła. Takie ceny są spowodowane prawdopodobnie wysoką jakością produktów. Warzywa pochodzą z pola lub ze szklarni. Jest ich naprawdę dużo. W warzywniaku Tyrki znajdziemy ponadto takie przysmaki jak zakwas, barszcz, ryba po grecku czy pasztet. 

Zobacz także: Agustin Egurrola opublikował zdjęcia ze ślubu: Teraz już nie sam wchodzę w ten nowy rok. Jego wybranka zachwyca urodą

Więcej o:
Copyright © Agora SA