Woźniak-Starak o rozstaniu z Miszczakiem. "Nie ma potrzeby żegnania" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Woźniak-Starak podczas spotkania z prowadzącymi "Dzień dobry TVN" wyznała, jak wyglądało rozstanie Edwarda Miszczaka ze stacją. O byłym szefie wypowiedziała się w ciepłych słowach.

Edward Miszczak z początkiem 2023 roku objął stanowisko nowego dyrektora programowego Polsatu. Wcześniej przez lata był związany z TVN, gdzie wprowadził wiele ciekawych programów, które szybko zdobywały popularność. Miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami, w tym z prowadzącymi "Dzień dobry TVN". Podczas ostatniego spotkania Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, jak wyglądało ich rozstanie.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak nie zamyka drzwi przed Edwardem Miszczakiem i przyznaje: Nie mieliśmy okazji się pożegnać

Agnieszka Woźniak-Starak nie pożegnała się z Edwardem Miszczakiem. Powód jest prosty

W rozmowie z naszą reporterką Weroniką Zając Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że TVN nie zorganizował hucznego pożegnania dla Edwarda Miszczaka. Sama dziennikarka nie czuła potrzeby rozstawania się z nim w szczególny sposób, bowiem wciąż widują się na imprezach branżowych.

My tak naprawdę nie mieliśmy okazji się pożegnać i się nie pożegnaliśmy, bo się czasami gdzieś na imprezach spotkamy. Nie było jakiegoś spektakularnego pożegnania. Przynajmniej ja nie brałam udziału. Nie ma potrzeby żegnania Edwarda, bo on jest, pracuje w innej stacji, robi swoje. Myślę, że będzie to dalej robił tak samo dobrze, jak tutaj - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem.

Transfer Edwarda Miszczaka do Polsatu wiąże się ze wzbogaceniem stacji o kreatywne pomysły nowego dyrektora. Agnieszka Woźniak-Starak nie czuje jednak zagrożenia u konkurencji. 

Myślę, że obie stacje robią świetne programy. To są bardzo dobre komercyjne telewizje. To jest taka zdrowa konkurencja, bardzo inspirująca. Nie myślę o tym w tych kategoriach czy ktoś kogoś przegoni, tylko dobrze jest mieć fajną konkurencję. To zawsze jest duża motywacja do pracy.

Trzeba przyznać, że to bardzo miłe podejście ze strony Agnieszki Woźniak-Starak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.