Agnieszka Woźniak-Starak o Mamie Ginekolog. "Nie śledzę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem zdradziła, co myśli o Mamie Ginekolog. Wypowiedziała się dość dyplomatycznie.

Sprawa Mamy Ginekolog obiła się szerokim echem w mediach. Lekarka przyznała się, że przyjmuje osoby z rodziny do gabinetu NFZ poza kolejką. W swoich wypowiedziach zapewniała, że wszystko zostało ustalone z profesorami WUM-U. Oni jednak są innego zdania. Dodatkowo aferą z udziałem ginekolożki zajęła się Okręgowa Izba Lekarska. Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak co myśli o Nicole Sochacki-Wójcickiej.

Zobacz wideo Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o Mamę Ginekolog. "Nie śledzę, nie znam"

Agnieszka Woźniak-Starak ucina temat Mamy Ginekolog 

8 lutego odbyło się spotkanie z prowadzącymi "Dzień dobry TVN", na którym pojawiła się nasza reporterka Weronika Zając. Na fali ostatnich skandali związanych z Mamą Ginekolog wypytała Agnieszkę Woźniak-Starak o jej zdanie w tej spawie. Szybko ucięła temat.

Nie śledzę, nie znam. Nie lubię zajmować stanowisk w takich plotkarskich tematach - odpowiedziała krótko Agnieszka-Woźniak Starak.

Prezenterka zdradziła jednak, że sama odwiedza prywatne gabinety lekarskie. Zdarza się, że są to jej znajomi.

Leczę się prywatnie. Nie mam zdania na ten temat. Zazwyczaj wszyscy lekarze, których znam, mają prywatną praktykę, z której korzystam - dodała.

Całą rozmowę z Agnieszką Woźniak-Starak znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony. Mówiła między innymi o tym, że Doda nie została wyczytana podczas Gali Bestsellerów Empiku 2022. 

O sprawie Mamy Ginekolog wypowiedziały się również inne celebrytki. Zaskakujące słowa padły z ust Dody, która twierdzi, że każdy był wpuszczany do lekarza bez kolejki. W obronie lekarki stanęła Lil Masti. Ginekolożka prowadzi jej ciążę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.