Agustin Egurrola opublikował zdjęcia ze ślubu: Teraz już nie sam wchodzę w ten nowy rok. Jego wybranka zachwyca urodą

Agustin Egurrola pochwalił się fanom ślubnymi fotografiami.

Agustin Egurrola, choć od wielu lat pracuje w show-biznesie, należy do grona gwiazd, które szanują swoją prywatność. Po rozstaniu z Niną Tyrką, z którą ma córkę, temat jego miłosnych uniesień ucichł i zupełnie przestał istnieć w przestrzeni publicznej.

Ostatnio jednak temat powrócił. Wszystko z powodu zdjęcia, które Agustin udostępnił na Instagramie. Choreograf uchylił rąbka tajemnicy, jak wygląda praca na planie "The Voice of Poland". Niestety, uwagę internautów i dziennikarzy przyciągnęła pokaźnych rozmiarów obrączka błyszcząca na jego dłoni.

ZOBACZ TEŻ: Agustin Egurrola już po ślubie? Spójrzcie dobrze na ostatnie zdjęcia. "Wybranką jest młoda, ciemnowłosa tancerka"

Agustin Egurrola już po ślubie. Pokazał zdjęcia ze ślubu

Przypuszczenia sprawdziły się, a radosne wieści o ślubie potwierdził sam zainteresowany. 2 stycznia 2021 roku Agustin poinformował fanów, że w nowy rok wszedł w towarzystwie pięknej żony: 

Teraz już nie sam wchodzę w ten nowy rok!!! Razem możemy wszystko!!! Teraz już zawsze razem!!! Teraz Diana & Agustin!!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy!!! - napisał w poście obok zdjęć z wesela.

Pod postem roi się od gratulacji fanów i kolegów z branży. Wśród nich znalazły się wpisy między innymi Pauliny Krupińskiej i Cleo:

Wow! Gratulacje
Gratulacje! - napisały gwiazdy.

Redakcja Plotka również dołącza się do gratulacji i życzy nowożeńcom wszystkiego najlepszego. A Wy czego im życzycie? 

CZYTAJ TEŻ: Córka Agustina Egurroli i Niny Tyrki skończyła niedawno 12 lat. Mama dodała z nią zdjęcie. Ma inną pasję niż rodzice

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.