Agustin Egurrola już po ślubie? Spójrzcie dobrze na ostatnie zdjęcia. "Wybranką jest młoda, ciemnowłosa tancerka"

Agustin Egurrola należy do grona tych gwiazd, które rzadko wypowiadają się na temat życia prywatnego. Choć o jego nowej partnerce nic nie wiadomo, prawdopodobnie para stanęła już na ślubnym kobiercu.

Agustin Egurrola już od wielu lat pracuje w show-biznesie jako choreograf, jednak przełomem w jego karierze okazało się jurorowanie w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz". Od tamtej pory tancerz cieszy się ogromną sympatią widzów. Choć jest aktywny w mediach społecznościowych, bardzo chroni swoją prywatność. Po rozstaniu z partnerką Niną Tyrką, z która doczekał się córki, temat jego związków ucichł. Teraz jednak na jaw wyszło, że Egurrola jest już po ślubie. Zdradził to informator i ostatnie zdjęcie Egurroli.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Agustin Egurrola już po ślubie? Wszystko na to wskazuje

Choć zapewne Agustin Egurrola chciał ślub utrzymać w tajemnicy, zdradziły go ostatnio opublikowane zdjęcia na Instagramie. Widać na nich wyraźnie, że tancerz ma obrączkę na serdecznym palcu. 

 

Co więcej, informator tygodnika "Świat i Ludzie" potwierdził domniemania internautów. Okazuje się, że tancerz jest już po przysiędze małżeńskiej. 

Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Agustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe - czytamy.
W końcu jest szczęśliwy i prawie spełniony. Prawie, bo marzy o tym, żeby mieć syna.

Agustin Egurrola życie prywatne

Agustin Egurrola od początku zaistnienia w rodzimym show-biznesie rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Nawet gdy był związany z tancerką Niną Tyrką, oboje starali się unikać blasku fleszy. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Carmen. Parę lat temu media obiegła informacja o rozpadzie ich związku, który miał odbyć się w burzliwej atmosferze. Na szczęście z czasem doszli do porozumienia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.