Córka Agustina Egurroli i Niny Tyrki skończyła niedawno 12 lat. Mama dodała z nią zdjęcie. Ma inną pasję niż rodzice

12-letnia Carmen rzadko pojawia się instagramowych profilach rodziców. Niedawno mama uczciła jej święto wspólnym zdjęciem.

Agustin Egurrola już od wielu lat pracuje w show-biznesie jako choreograf, jednak przełomem w jego karierze okazało się jurorowanie w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz". Od tamtej pory tancerz cieszy się ogromną sympatią widzów. Najwięksi fani Egurroli z pewnością wiedzą, że ten przez parę lat był związany z Niną Tyrką. Owocem tej miłości jest 12-letnia córka Carmen.

Jak dziś wygląda córka Agustina Egurroli i Niny Tyrki?

Mimo że Carmen ma sławnych rodziców, to ona sama nie udziela się w show-biznesie. Dziewczynka rzadko pojawia się też na instagramowych profilach Egurroli i Tyrki. To akurat dość zrozumiałe. Jak widać, zależy im na tym, żeby córka miała względnie normalne dzieciństwo. Czas pokaże, czy tak jak rodzice zwiąże swoją przyszłość z tańcem.

12-letnia Carmen ma co prawda profil na Instagramie, jednak nie znajdziemy tam zbyt wielu zdjęć. Łatwo jednak dostrzec, że jedną z jej pasji jest jazda konna. 

 

Nina Tyrka pochwaliła się ostatnio wspólnym zdjęciem z córką na Instagramie. To rzadki widok, ale okazja zobowiązuję, a tą były dwunaste urodziny Carmen.

Córeczko... w dniu Twojego święta życzę Tobie ZDROWIA i MIŁOŚCI, bo tego nie da się kupić?! A resztę sobie ogarniesz - dopisała obok zdjęcia.
 

Kogo bardziej przypomina Wam Carmen? Mamę czy tatę?

Więcej o: