Bestsellery Empiku 2022. Sylwia Przybysz podkreśliła ciążowe krągłości w kombinezonie. Obok dumny tata

Bestsellery Empiku 2022 to wydarzenie z udziałem wielu gwiazd. Galę poprowadziła preses Empiku, Ewa Szmidt-Belcarz i Marcin Prokop. Wśród zaproszonych sław znalazła się ciężarna Sylwia Przybysz.

Sylwia Przybysz przybyła na tegoroczną galę Empiku wraz ze swoim mężem Janem Dąbrowskim, z którym ma dwie córki: Polę i Nelę. 24-letnia influencerka spodziewa się obecnie kolejnej pociechy, co widać już gołym okiem!

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Bestsellery Empiku 2022: Sylwia Przybysz promienieje w ciąży

Trzecia ciąża, jak widać, służy Sylwii Przybysz. Już nie da się ukryć, że influencerka spodziewa się kolejnego dziecka. Na galę Empiku założyła czarne dzwony z wysokim stanem oraz biały top w czarne paski z odkrytymi ramionami. Całość uzupełniła połyskującą torebką i delikatnymi falami. W kwestii biżuterii postawiła na klasykę i minimalizm. Towarzyszący jej Jan Dąbrowski ubrał się całkowicie na czarno. Zobaczcie, jak razem się prezentują.

Sylwia Przybysz i Jan DąbrowskiSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski https://www.instagram.com/empikcom/

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są małżeństwem od niedawna, bo od 2022 roku. W mediach społecznościowych para publikuje mnóstwo materiałów dotyczących ich życia prywatnego. Często pokazują swoje pociechy i to, jak spędzają z nimi czas wolny. Po obwieszczeniu światu szczęśliwej nowiny, wiele influencerów skomentowało zdjęcie z brzuchem Sylwii, składając jej najserdeczniejsze życzenia.

To się nazywa prawdziwa jazda bez trzymanki.
Wow. Gratulacje!
Gratulacje. Ja nie odważyłam się na trzecie dziecko i w sumie trochę teraz żałuję. Podziwiam i z całego serca gratuluję
Ten Jasiu to drużynę piłkarską tworzy.

Zobacz również: Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży! Pokazała spory brzuch

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.