Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży! Pokazała spory brzuch

Sylwia Przybysz spodziewa się kolejnego dziecka. Cudowną nowiną pochwaliła się z obserwatorami na Instagramie. W komentarzach posypały się gratulacje.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pobrali się 25 czerwca 2022 roku w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem. Ślub oraz poprawiny państwo młodzi skrzętnie relacjonowali w mediach społecznościowych. Niedługo potem wybrali się w romantyczną podróż do Grecji. W lipcu obserwatorzy spekulowali, że celebrytka znów jest w ciąży. Przybysz oburzyły wtedy te słowa i uznała, że są nie na miejscu. Małżeństwo wychowuje już dwójkę dzieci: w styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a ponad rok później urodziła się Nela. Wszystko wskazuje na to, że rodzina znowu się powiększy. Gwiazda opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Sylwia Przybysz w trzeciej ciąży

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski uwielbiają życie rodzinne. W ich mediach społecznościowych można znaleźć głównie rodzinne kadry. Szczęśliwa gromadka już wkrótce się powiększy. 5 lutego na Instagramie Sylwii Przybysz pojawił się post, w którym gwiazda zasugerowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Na opublikowanym zdjęciu celebrytka pozuje w rozpiętych dżinsach, biust zasłania sztuczną gałązką różowych peonii. Włosy są lekko pofalowane. Przybysz ma staranny makijaż z kocią kreską i podkreślonymi ustami. W opisie dodała emotki rodziców, dwóch córeczek i bobasa. 

 

Pod zdjęciem posypała się masa gratulacji, również od celebrytów. Także ojciec dziecka opublikował emotkę z uśmiechniętą minką.

Wiedziałam! Gratulacje.
Och wow, rośnijcie zdrowo.
Ależ będzie gromada! - napisał Adam Zdrójkowski.

Więcej rodzinnych kadrów znajdziecie w galerii u góry strony.

Redakcja Plotka również składa gratulację przyszłym rodzicom. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.