Bestsellery Empiku. Opozda ledwo weszła na ściankę i skradła całe show. Wycięta maxi wyeksponowała nogi

Jedną z gwiazd tegorocznej gali Bestsellery Empiku była Joanna Opozda. Aktorka olśniła w żółtej stylizacji. Ciężko oderwać od niej wzrok.

7 lutego odbyła się Gala Bestsellerów Empiku 2022, podczas której przyznano nagrody dla najlepiej sprzedających się książek, płyt czy filmów w sieciówce. W tym roku wyodrębniono kategorie kultura, muzyka cyfrowa, książka i film. Na miejscu zjawiła się plejada gwiazd, ale całe show skradła Joanna Opozda. Wyglądała obłędnie. 

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski niedawno się rozstał. Z kim wcześniej był związany? Lista wybranek serca jest DŁUGA

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Mieszkanie Przybysz i DąbrowskiegoPrzybysz i Dąbrowski mają urocze mieszkanie. Podziwiamy, pokój dzieci cały biały

Bestsellery Empiku 2022. Joanna Opozda lśni na ściance

Wystarczyło, że Joanna Opozda ruszyła w stronę ścianki, a wszystkie oczy od razu skierowały się na nią. Tego wieczora aktorka postawiła na asymetryczną maxi w żółtym kolorze, obok której nie dało się przejść obojętnie. Jeden z rękawów sięgał aż do ziemi, tworząc piękny efekt z całą kreacją. Nie zabrakło fantazyjnych wycięć przy dekolcie oraz na długości spódnicy. Wyeksponowała ona zgrabne nogi celebrytki.

Joanna Opozda zestawiła sukienkę ze srebrnymi sandałkami na szpilce. W ręku trzymała małą, błyszczącą torebkę i dobrała kilka pierścionków. Włosy z kolei zostawiła rozpuszczone i postawiła na delikatny makijaż. Trzeba przyznać, że wyglądała bosko.

bestsellery empiku 2022bestsellery empiku 2022 KAPiF.pl / KAPIF.pl

Podczas tegorocznej gali nie zabraknie występów znanych polskich artystów. Na scenie pojawi się między innymi Sanah, Mrozu, Agnieszka Chylińska, SB Mafija, Vito Bambino, Natalia Szroeder, Margaret, Katarzyna Nosowska, Ralph Kamiński czy Tomasz Makowiecki.

Więcej zdjęć Joanny Opozdy z Gali Bestsellerów Empiku 2022 znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Antoni Królikowski, Joanna OpozdaAntoni Królikowski też zalega z alimentami? Prokurator wkroczył do gry

Więcej o: