Antek Królikowski niedawno się rozstał. Z kim wcześniej był związany? Lista wybranek serca jest DŁUGA

Antek Królikowski w polskim show-biznesie miał łatkę łamacza kobiecych serc. Dopiero Joannie Opoździe udało się go zatrzymać, choć niestety, jak się okazuje - nie na długo. Pudelek niedawno doniósł, że para rozstała się po tym, jak na jaw wyszło, że aktor, przy okazji związku z Opozdą, ma również kolejną, nową dziewczynę. Sprawdziliśmy, z kim do tej pory był związany Królikowski. W jego życiu było wiele kobiet...

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie

Gazeta.pl

Zaledwie kilka dni temu urodził się syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Po tym wydarzeniu każdy myślał, że szczęśliwa rodzina otworzy nowy rozdział w swoim życiu. Tak się niestety nie stało. Jak podał Pudelek, para zakończyła relację z powodu nowej wybranki aktora, Izy, która była sąsiadką pary. Odezwaliśmy się do aktorki w tej sprawie, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi na pytanie o nową wybrankę. Sprawdziliśmy, którym znanym kobietom aktor zawrócił w głowie. Lista nie jest krótka.

Zobacz też: To koniec?! Antek Królikowski "ma nową dziewczynę". Joanna Opozda ponoć czuje się upokorzona. Mamy komentarz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Królikowski komentuje medialne sprzeczki między Wieniawą a Opozdą

Wszystkie partnerki Antoniego Królikowskiego. Laura Breszka

Laura Breszka i Antek Królikowski zaczęli spotykać się w 2012 roku. Aktor miał przed sobą nowe wyzwanie, ponieważ jego wybranka miała już córkę z poprzedniej relacji. 23-letni wówczas Antoni potrafił zachować się jak dojrzały partner, ale bajka nie trwała długo. Latem 2014 roku aktorka zakończyła relację z Królikowskim z powodu, jak donoszą media, jego hulaszczego trybu życia.

Antoni Królikowski i Laura BreszkaAntoni Królikowski i Laura Breszka Kapif

Samuela Górska

Złamanego serca nie leczył długo. Świeżo po rozstaniu z Laurą Breszką, aktor związał się z Samuelą Górską, która była uczestniczką czwartej edycji "Top Model". Aktor pojawił się wtedy z (jeszcze nieznaną ze swoich antysemickich i homofobicznych poglądów) modelką podczas jednej z imprez show-biznesowych. Para jednak szybko zakończyła relację. Media i tabloidy nie ustaliły powodu rozstania. Dziś Górska jest związana z modelem, Rafałem Torkowskim.

Antek Królikowski i Samuela Górska w 2014Antek Królikowski i Samuela Górska w 2014 KAPIF.pl

Joanna Jarmołowicz

Rok 2014 upłynął aktorowi pod znakiem związku z aktorką, Joanną Jarmołowicz. W 2015 roku aktor pojawił się na kilku wydarzeniach kulturalnych z wybranką. Po krótkim czasie postanowili zakończyć relację, a jak na ironię losu 26-latka jest dziś partnerką brata Antoniego, Jana. Od 2019 roku gwiazda i brat Antoniego Królikowskiego są szczęśliwymi rodzicami kilkuletniego dziś Józefa.

Joanna JarmołowiczJoanna Jarmołowicz skos / KAPiF.pl

Katarzyna Sawczuk

W 2015 roku aktor rozpoczął miłosną przygodę z celebrytką, Katarzyną Sawczuk. Wielu fanów wieszczyło im długie i szczęśliwe życie. Była to jedna z najbardziej burzliwych relacji aktora. Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Rozstali się po niecałych dwóch latach. Za przyczynę zakończenia relacji informatorzy podają niewierność aktora.

Antoni Królikowski, Katarzyna SawczukAntoni Królikowski, Katarzyna Sawczuk KAPIF.pl

Julia Wieniawa

Znowu długo nie szukał miłości. W latach 2017-2018 spotykał się z młodą, wtedy zaledwie dobrze obiecującą aktorką - Julią Wieniawą. Tworzyli jedną z najpiękniejszych młodych par polskiego show-biznesu. Bajka dosyć szybko się skończyła. W jednej z rozmów dla "Vivy!" Julia tak opowiedziała o powodzie, dla którego zakończyli relację:

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie - podsumowała aktorka i piosenkarka.

Wieniawa Julia i Królikowski AntekWieniawa Julia i Królikowski Antek KAPIF.pl

Katarzyna Dąbrowska

Chwilę po rozstaniu z Wieniawą, aktor poznał Kasię Dąbrowską. Kobieta jako jedyna dziewczyna z tej wyliczanki nie była związana z show-biznesem. Na początku świeżo upieczona para starała się ukrywać swoje uczucia, ale z czasem postanowili, że pokażą się razem na czerwonym dywanie. Ich związek trwał dwa lata. Do dziś nieznane są przyczyny zakończenia relacji.

Antek Królikowski i Katarzyna DąbrowskaAntek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska instagram.com@kasia_dabr

Joanna Opozda

Związek z aktorką miał być miłością na całe życie. To jej Królikowski się oświadczył i wziął z nią piękny ślub 7 sierpnia 2021 roku. Kilka dni temu para powitała na świecie syna, Vincenta. Nic nie wskazywało na to, że postanowią się rozejść, a jednak! Pudelek 25 lutego 2022 roku poinformował, że Opozda i Królikowski nie są już razem. Prawdopodobnym powodem rozstania pary, jak podaje portal, miał być imprezowy styl życia aktora i zdrada. Na ten moment w sieci nie pojawiło się oficjalne oświadczenie informujące o zakończeniu relacji. Aktorka jest aktualnie w połogu i nie chce zabierać głosu w sprawie zakończenia relacji z aktorem.

Ślub Antka Królikoskiego i Joanny OpozdyŚlub Antka Królikoskiego i Joanny Opozdy kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.