Córka Eminema powiedziała "tak"! Hailie Jade pochwaliła się zdjęciami z zaręczyn

Influencerka Hailie Jade zaręczyła się z biznesmenem Evanem McClintockem. Para pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z niezapomnianego momentu. Córka Eminema spotyka się z narzeczonym od dobrych kilku lat.

Hailie Jade Scott Mathers, córka jednego z najpopularniejszych artystów muzycznych, opublikowała na Instagramie zdjęcia z zaręczyn z Evanem McClintockem, który poprosił ją o rękę po siedmiu latach znajomości. 27-letnia córka Eminema jest influencerką. Publikuje w mediach społecznościowych porady dotyczące mody i makijażu.

Zobacz wideo Czy syn Steczkowskiej chce wystąpić na Eurowizji? "Pomysł został rzucony, żebyśmy zrobili utwór na preselekcje"

Córka Eminema zaręczyła się z Evanem McClintockem

Hailie Jade dzieli się w mediach społecznościowych nie tylko poradami związanymi z modą i makijażem, ale też zdarzeniami z prywatnego życia. Na profilu gwiazdy można zobaczyć zdjęcia z zaręczyn z Evanem McClintockem, z którym spotyka się od czasów liceum. Mężczyzna podarował Hailie pierścionek z diamentem.

Fani Hailie gratulują parze w komentarzach na Instagramie. Niektórzy żartują, że Evan musi być bardzo odważną osobą, skoro zdecydował się poprosić o rękę córkę Eminema.

Najlepszy dzień w życiu, tak się cieszę! Gratulacje!
Najodważniejszy człowiek na świecie - czytamy w komentarzach pod postem.
 

Hailie Jade to córka Eminema i Kimberley Anne Scott

Marshall Mathers to jeden z najlepszych piosenkarzy wszech czasów. Jego światowa kariera muzyczna rozpoczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych i trwa do dziś. Raper był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott. Po rozwodzie w 2001 roku wzięli ślub po raz drugi w styczniu 2006 roku. Niestety związek nie przetrwał i pod koniec tego samego roku Eminem i Scott wzięli rozwód. Ich córka Hailie przyszła na świat 25 grudnia 1995 roku. Po rozstaniu para dzieliła opiekę nad dzieckiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.