Cichopek w przezroczystej sukience wzbudza sensację. Fani podzieleni. "Obłędna" vs. "źle to wygląda"

Katarzyna Cichopek założyła na sienie przezroczyste cekiny i poleciała na nagranie do programu "You Can Dance". Relacją podzieliła się w mediach społecznościowych. W komentarzach zawrzało.

Katarzyna Cichopek gra już nie tylko w "M jak miłość", ale i prowadzi "Pytanie na śniadanie". Jakiś czas temu celebrytka została również jurorką w "You Can Dance - Nowa Generacja" . Gwiazda kilka dni temu zaprezentowała się fanom na Instagramie na planie najnowszego programu tanecznego. Wybrana kreacja nieco zaskoczyła internautów. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Katarzyna Cichopek tą kreacją podzieliła fanów

Katarzyna Cichopek aktywnie działa w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje fanom urywki z życia codziennego. Ostatnio aktorka pojawiła się na planie nagrań tanecznego show i zaprezentowała się w nietypowej stylizacji. Tym razem gwiazda zdecydowała się na półprzezroczystą ciemną sukienkę z błyszczącymi elementami. Do tego postawiła na modne w tym sezonie okazałe buty w czarnym kolorze. Kreację dopełniła czarna marynarka. Zdecydowała się też na dość wyrazisny makijaż, a włosy związała w koka.

 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Tą kreacją Katarzyna Cichopek podzieliła fanów na dwa obozy. Jedni byli wprost zachwyceni i rozpływali się nad celebrytką

Pani Kasiu, gdzie kupiła pani tę sukienkę? Jest obłędna!
Jak ty to robisz, że ciągle świetnie wyglądasz?

Z kolei drugiej grupie ta kreacja nie przypadła do gustu. Padły słowa krytyki.

No cóż, o gustach się nie dyskutuje.
Za duże te buty. Źle to wygląda - czytamy w komentarzach na Instagramie.

A wy co sądzicie o tej stylizacji Katarzyny Cichopek? Podoba wam się, a może uważanie, że tym razem Cichopek nie przemyślała swojego wyboru?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.