Leon Myszkowski przyprowadził białoruską ukochaną do domu. Co na to Steczkowska? "Stres trochę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Leon Myszkowski podzielił się w rozmowie z Plotkiem historią miłosną. Opowiedział, jak jego rodzina zareagowała na partnerkę. Podobno panie od razu się polubiły.

Leon Myszkowski udzielił długiego wywiadu Plotkowi, w którym opowiedział o związku z Ksenią. Jego dziewczyna, starsza od niego o cztery lata, chętnie pojawia się z DJ-em na ściankach. Pierwszy raz razem zadebiutowali na ściance podczas Gali Mistrzów Sportu w styczniu 2022 roku. Od tej pory są nierozłączni, a na TikToku można znaleźć wiele ich wspólnych filmików. Leon Myszkowski w rozmowie z Matem Roobensem Ledwigiem zdradził, jak rodzina zareagowała na jego dziewczynę. 

Polecamy: Leon Myszkowski zatrzymany przez policję. Dzięki znanej mamie ominęła go wysoka kara [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Syn Steczkowskiej o przedstawieniu mamie dziewczyny z Białorusi: Nie wiedziałem, jak się zachować

Iwona WieczorekZaginięcie Iwony Wieczorek. Krzysztof K. wiedział o zbrodni? Szokujące zeznania

Myszkowski o reakcji Steczkowskiej na nową dziewczynę. Od razu znalazły wspólny język

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Przyszedł na świat w 2000 roku. 23-letni DJ poszedł w muzyczne ślady mamy i stara się znaleźć swoje miejsce w polskim show-biznesie. Często można spotkać go na ściankach oraz podczas koncertów telewizyjnych w TVP. Razem ze znaną mamą pojawił się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w TVP.

W rozmowie z dziennikarzem Plotka opowiedział o Kseni. Zdradził, jak jego mama zareagowała na dziewczynę z Białorusi.

Mają dobry kontakt. Mają o czym pogadać. Ja raczej nie jestem specjalnie dobrym partnerem do damskich rozmów. W Polsce jest taki utarty stereotyp, że teściowa nie lubi narzeczonej. Teraz to już chyba jest bardziej taki żart. Nie wiem, czy ktoś naprawdę ma duże problemy z tym - podsumował.

Następnie dodał, że trochę stresował się tym momentem, kiedy jego najbliżsi poznają nową ukochaną. 

Ja się nie bałem o to, że nie zostanie zaakceptowana. To jest zawsze taki stres trochę - podkreślił.

Okazało się, że Ksenia została przez rodzinę Leona Myszkowskiego bardzo ciepła przyjęta.

Ksenia przyjechała do nas do domu. Siedzieliśmy, rozmawialiśmy. Mama poznała Ksenię, moja siostra też. Akurat wtedy było u nas jeszcze kuzynostwo. Ojciec poznał ją później - podsumował.

Więcej na temat reakcji Justyny Steczkowskiej na dziewczynę Leona Myszkowskiego znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Więcej o: