Kamila Kamińska musi zmienić plany. Miała wypadek i trafiła do szpitala. "W życiu nie ma nic pewnego"

W życiu Kamili Kamińskiej doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Okazało się, że nie wszystko można zaplanować. Aktorka doświadczyła tego na własnej skórze. Ma uszkodzoną nogę. Aktywny urlop trzeba będzie przełożyć.

Kamila Kamińska pojawiła się w wielu polskich produkcjach m.in. "Barwy szczęścia" , "M jak miłość" czy "Listy do M.3". Z kolei na planie serialu "Zakochani po uszy" poznała swojego życiowego partnera, Michała Meyera. Para w maju 2021 roku doczekała się narodzin pierwszego dziecka. Na świat przyszła ich córka Jaśmina. Z kolei w styczniu ubiegłego roku aktorka poinformowała o zaręczynach. Teraz wspólnie z partnerem miała wyskoczyć na zimowy wypad w góry. Niestety plany zostały nieoczekiwanie pokrzyżowane. Kamila Kamińska trafiła do szpitala

Zobacz wideo Michał Meyer opowiedział o córce. Boi się z nią zostawać?

Anna Głogowska / Kamila Kamińska / Maja Hyży"Sielksa wpadka". Kamińska pokazała brzuch po ciąży. Głogowska odważnie połączyła kolory

Kamila Kamińska trafiła do szpitala. Teraz będzie musiała zmienić plany 

Kamila Kamińska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio odliczała dni do zimowego wyjazdu. Narty jednak trzeba będzie przełożyć. Aktorka trafiła do szpitala ze złamaną stopą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z korytarza. Dołączyła do niego długi opis. Zaczęła od ważnych przemyśleń. 

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość (W. Allen). W życiu nie ma nic pewnego. Wszystko jest po coś. Zaakceptuj sytuację. Z pokorą. Zaakceptuj emocje. Oddychaj w miejsce bólu. Zorganizuj logistykę rodzinną. Opiekę potrzebną dziecku, ale przecież i tobie. Przyjmij pomoc. Poproś o pomoc - zaczęła.

W dalszej części wpisu Kamila Kamińska wyznała, że trzeba zwracać uwagę na ludzi dobrego serca, którzy pomagają innym. Przyznała, że odczuwalny ból daje wiele do myślenia i nasuwa perspektywy, których wcześniej nie dostrzegała. 

Te wszystkie słowa wydają się miałkie w obliczu bólu. Refleksja przychodzi po czasie, sprawdzając słowa, być może mądre, w działaniu. Chwała akcjom. Ludziom dobrego serca. Ból jest warty uwagi. Nieprzyjemny, ale jaki warty. Niedługi. Ale znaczący. Jak sobie wyobrażam, że ktoś cierpi permanentnie, to mnie ogarnia ogromne współczucie - napisała.

Na sam koniec wypowiedzi aktorka dorzuciła trochę sarkazmu - na poprawę humoru. 

I co tu robić. Kolorki przynajmniej ładne i harmonijne. Taki ładny szpital. I podłoga. I taka stopa piękna - zażartowała.
 

Roczna córka Kamili Kamińskiej zadebiutowała na imprezie branżowejKamińska zabrała na imprezę niespełna roczną córkę! Chętnie pozowała z nią do zdjęć

Z kolei na InstaStories Kamila Kamińska zamieściła ogłoszenie, że odstąpi tygodniowy wyjazd do Austrii w drugiej połowie lutego. 

Kamila Kamińska trafiła do szpitalaKamila Kamińska trafiła do szpitala fot. Instagram/@kamkaminska_official

Wszystko wskazuje na to, że aktorka zapłaciła już za pobyt w dwupokojowym apartamencie ze śniadaniami. Jeśli nie uda jej się znaleźć chętnego na taką ofertę, może ponieść spore koszty niezrealizowanej wycieczki.

Więcej o: