Kamila Kamińska przeszła ogromną metamorfozę. Długie, ciemne włosy zamieniła na krótką blond fryzurę. "Idealna dla mam"

Kamila Kamińska, znana z serialu "Zakochani po uszy", kilka miesięcy temu została mamą. Obecnie nie zamierza grać w żadnej produkcji, dlatego mogła pozwolić sobie na sporą zmianę w wyglądzie.

Kamila Kamińska z serialu "Zakochani po uszy" 17 maja została mamą. Na świat przyszła wtedy córka Jaśmina. Aktorka wykorzystała moment i poddała się metamorfozie. Wiedziała, że kilka najbliższych miesięcy nie będzie pracowała na planie, wobec czego nie musi mieć wizerunku zgodnego z wizją producentów. 

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach

Kamila Kamińska zmieniła fryzurę. Jest blondynką

Kamila Kamińska z "Zakochanych po uszy" spotkała się z fryzjerem gwiazd, Łukaszem Urbańskim, kilka tygodni wcześniej podczas sesji. Zdradziła mu, że myśli o zmianie uczesania, a on zaraz zaproponował jej kilka opcji. Wcześniej farbowała włosy tylko raz, gdy miała 18 lat, dlatego obawiała się wielkiej metamorfozy. Relacja z wizyty aktorki u stylisty pojawiła się w "Dzień Dobry TVN".

To idealny moment, bo mam przerwę i nie muszę się liczyć z żadną kontynuacją serialu, roli. Możemy zrobić, co chcemy, co nam w duszy gra. Czysty impuls - powiedziała Kamila.

Kamińska do samego końca nie wiedziała, jak przebiega metamorfoza. Dopiero po zakończeniu otrzymała lustro i mogła zobaczyć, co z tego wyszło.

Jestem blondynką - krzyknęła Kamila, gdy zobaczyła ostateczny efekt.

Fryzjer zdecydował się znacznie skrócić i rozjaśnić włosy Kamili, a także zrobić jej grzywkę. Dotychczas miała długie i ciemne pasma. Teraz sięgają ramienia, a subtelne refleksy powodują, że wyglądają, jakby były muśnięte słońcem. 

Złagodniałaś, wyglądasz teraz delikatnie. To jest fryzura, która żyje, możesz się nią bawić. Ta długość jest świetna dla mam, które nie mają czasu, bo te włosy można jeszcze spokojnie związać - stwierdził fryzjer.

Korzystna metamorfoza? Zdjęcia metamorfozy Kamili zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz też: Gwiazda TVN-u od kilku dni leży w szpitalu. "Pandemia to nie przelewki"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.