Gwiazda serialu "Zakochani po uszy" urodziła. Kamila Kamińska zdradziła płeć oraz imię dziecka

Kamila Kamińska, znana z serialu "Zakochani po uszy" urodziła córeczkę. Aktorka pochwaliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie w Dzień Dziecka. Jakie imię wybrała?

Kamila Kamińska dopiero w maju, będąc w zaawansowanej ciąży, ujawniła fanom na Instagramie, że spodziewa się dziecka. W tym samym miesiącu na świat przyszła jej córka, co przez kilkanaście dni utrzymywała w tajemnicy. Z okazji Dnia Dziecka postanowiła podzielić się ze światem tą radosną nowiną.

Natalia Kukulska Natalia Kukulska odpowiedziała na krytykę po koncercie ku pamięci Krawczyka

Kamila Kamińska urodziła. Jak nazwała dziecko?

Córka Kamili Kamińskiej i Michała Meyera urodziła się 17 maja. Świeżo upieczona mama, choć do tej pory się nie pochwaliła, zrobiła to w Dzień Dziecka, dodając zdjęcie na Instagramie.

Dzień dobry. My już na świecie - napisała aktorka na swoim profilu.

Podała także, jak dziecko będzie się nazywać. Para wybrała dla córeczki imiona Jaśmina Maria.

Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja. W ten sam dzień, co babcia i wujek. Mamy co świętować w Dzień Dziecka - napisała aktorka.
 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek skończyła 43 lata. Zobacz, jak ewoluował jej styl

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od bliskich i fanów. Kamila Kamińska i Michał Meyer poznali się na planie serialu "Zakochani po uszy", w którym oboje grają. Z początku próbowali swoją relację utrzymać w tajemnicy. Jednak pod koniec ubiegłego roku aktorka dodała na Instagramie wspólne zdjęcie, które wskazywało na to, że coś ich łączy. Aktorzy w serialu emitowanym na antenie TVN7 również wcielają się w parę. Michał Meyer gra Piotra, który jest w związku z Sylwią (w tej roli Kamila Kamińska).

Serial otworzył parze drzwi do miłości w realnym życiu. Aktorka znana jest jeszcze z serialu TVP2 "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Reginy. Z kolei jej chłopaka widzowie mogli oglądać niedawno na antenie Polsatu w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz wideo Dieta w ciąży? "Ciężarna na pewno nie musi jeść za dwoje"
Więcej o: