Edyta i Cezary Pazurowie uwili sobie przytulne gniazdko na Mazurach. Jest jezioro i kuchnia niczym z PRL-u

Edyta Pazura wolne chwile chętnie spędza w domu na Mazurach. Posiadłość Pazurów ma niesamowity klimat. Sprawdziliśmy, jak mieszkają.

Edyta i Cezary Pazurowie są właścicielami dwóch domów. Na co dzień żyją w podwarszawskiej posiadłości, jednak kiedy potrzebują chwili wytchnienia, wybierają się na Mazury. To tam znajduje się ich uroczy kącik. Całość znajduje się tuż przy jeziorze, w towarzystwie drzew i z dala od zgiełku dużego miasta. Nic dziwnego, że lubią tam przebywać. Sprawdziliśmy, jak mieszkają.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Domy gwiazdKarpiel-Bułecka sam zaprojektował dom w górach, a Chodakowska sporo wydała willę w Grecji

Salon

Edyta Pazura chętnie dzieli się zdjęciami z gniazdka na Mazurach. Wnętrza sprawiają wrażenie bardzo przytulnych i rodzinnych. W salonie znajduje się ceramiczny kominek, który zdobią różnokolorowe domki. Tuż nad nim jest lustro oraz zegar. Pod schodami dostrzegamy zapas drewna.

 

W sercu posiadłości Pazurów nie mogło zabraknąć kanapy, która pomieści całą rodzinę. Na szarym narożniku położono kilka poduszek, ale uwagę zwraca drugi plan. Ścianę zdobi kwiecista tapeta. Jest też piękny czarny żyrandol.

Dom Pazurów na MazurachDom Pazurów na Mazurach Instagram @edyta_pazura

Kuchnia i jadalnia

Kuchnia Edyty Pazury ma swój piękny klimat. Płytki niczym z PRL-u pięknie komponują się z okapem i patelniami zwisającymi z sufitu. Delikatne przełamanie stanowi czarna kuchenka gazowa ze złotymi wykończeniami.

Dom Pazurów na MazurachDom Pazurów na Mazurach Instagram @edyta_pazura


Jedno z okien zdobią piękne białe firany oraz białe serce. Tuż obok stoi stół, przy którym Pazurowie jedzą wspólne posiłki.

Dom Pazurów na MazurachDom Pazurów na Mazurach Instagram @edyta_pazura

Sypialnia 

W centrum sypialni Pazurów stanęło duże łóżko z drewnianym zagłówkiem. Tuż nad nim znajduje się obraz oraz kryształowy żyrandol. Obok dostrzegamy sekretarzyk w stylu vintage.

Dom Pazurów na MazurachDom Pazurów na Mazurach Instagram @edyta_pazura

Na terenie posiadłości Edyty i Cezarego Pazurów znajduje się również basen i jacuzzi. Na niektórych zdjęciach można również zauważyć drewnianą altankę.

Więcej zdjęć z posiadłości Edyty i Cezarego Pazurów znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Edyta PazuraEdyta Pazura chwali się pokojem córki. Uwagę zwraca bajeczna tapeta w kwiaty

Więcej o: