Edyta i Cezary Pazura wystawili na WOŚP weekend w swoim domu na Mazurach. Co za wnętrza! Jednak najpiękniej jest na podwórku

Edyta i Cezary Pazura także włączyli się do akcji WOŚP. Wystawili na licytację weekend w swoim domu na Mazurach. Na Instagramie pokazali, jak wygląda.

Gwiazdy także i w tym roku chętnie wsparły WOŚP. Licytujący mogli np. spotkać się z Robertem Lewandowskim, kupić suknię ślubną Kasi Tusk czy nabyć pamiątkowe zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi z sesji dla "VIVY!". Także Edyta i Cezary Pazura włączyli się do akcji. Chętni mogą przez weekend zamieszkać w ich domu na Mazurach w wybranym przez siebie terminie.

Zobacz wideo

Zobacz też: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

Edyta i Cezary Pazura przekazali na WOŚP weekend w swoim domu

Wypoczynek tutaj to marzenie... - czytamy na stronie aukcji.

I trudno się z tym nie zgodzić. Dom jest dość luksusowy, ma cztery sypialnie oraz kuchnię, w pełni wyposażone. Posiada prywatny basen, a z okien roztacza się widok na jezioro. Do dyspozycji gości jest także prywatna strefa na plaży, zaplecze do uprawiania sportów wodnych i czynny w sezonie odkryty basen. Poza tym można wypić kawę na tarasie.

Dom Edyty i Cezarego PazurówDom Edyty i Cezarego Pazurów Zdjęcie pochodzi ze strony: aukcje.wosp.org.pl

Małżonkowie zamieścili na Instagramie nagranie z domu. Dzięki temu możemy zobaczyć, w jakich warunkach żyją i jak urządzili swój dom, w którym uwielbiają odpoczywać.

Full wypas. I pełen czill, czyli dwa w jednym - zachęca aktor na nagraniu.
 

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Chwalą oni dom i fantastyczne widoki. Pogratulowali także Pazurom odwagi i kreatywnego pomysłu. Internauci uznali także, że małżonkowie "przebili wszystkich". Oto kilka przykładowych komentarzy:

Jesteście wspaniali! To chyba będzie jedna z najlepszych licytacji.
Świetna inicjatywa. I wielkie serca.
No i pięknie. Fantastyczny pomysł.

Jak na razie zebrano 3 950 zł, a aukcja kończy się 17 stycznia. Jeśli mielibyście ochotę przez weekend zamieszkać w domu Pazurów, możecie wziąć udział w licytacji. Wystarczy wejść TUTAJ. Chcielibyście spędzić tam czas?

AW