WOŚP 2019. Fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi zlicytowana za pokaźną kwotę!

Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdjęcie Ani Przybylskiej z dziećmi. Pamiątkowa fotografia została sprzedana za kilka tysięcy złotych.
Zobacz wideo

Fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi (Oliwią, Szymonem i Jasiem) pochodzi z sesji do magazynu "Viva!" z 2012 roku. Aktorka była wtedy jeszcze w pełni sił. Zdjęcie z dedykacją zostanie przekazane zwycięzcy osobiście przez całą rodzinę na specjalnym spotkaniu.

Pamiątkowe zdjęcie Ani Przybylskiej zostało sprzedane

13 stycznia zakończyła się licytacja fotografii na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. Zwycięzca zapłaci za nią 5,2 tysiąca złotych. Cała kwota zostanie przekazana fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Fotografia Anny Przybylskiej dla WOŚP 2019Fotografia Anny Przybylskiej dla WOŚP 2019 screen Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

 

WOŚP 2019: Aukcje gwiazd nadal trwają

Wiele licytacji, na których gwiazdy wystawiły swoje rzeczy, jeszcze się nie zakończyły. Nadal można powalczyć o zjedzenie lunchu z Robertem Lewandowskim. Jego aukcja jest już warta ponad 130 tys. złotych! Plecaki Małgosi Rozenek i Radosława Majdana z programu "Azja Express" można nabyć za niecałe 2,5 tys. złotych, a walizkę Martyny Wojciechowskiej za 3,350 zł.

ZOBACZ: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

JP