WOŚP 2019. Fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi zlicytowana za pokaźną kwotę!

Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdjęcie Ani Przybylskiej z dziećmi. Pamiątkowa fotografia została sprzedana za kilka tysięcy złotych.
Zobacz wideo

Fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi (Oliwią, Szymonem i Jasiem) pochodzi z sesji do magazynu "Viva!" z 2012 roku. Aktorka była wtedy jeszcze w pełni sił. Zdjęcie z dedykacją zostanie przekazane zwycięzcy osobiście przez całą rodzinę na specjalnym spotkaniu.

Pamiątkowe zdjęcie Ani Przybylskiej zostało sprzedane

13 stycznia zakończyła się licytacja fotografii na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. Zwycięzca zapłaci za nią 5,2 tysiąca złotych. Cała kwota zostanie przekazana fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Fotografia Anny Przybylskiej dla WOŚP 2019Fotografia Anny Przybylskiej dla WOŚP 2019 screen Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

WOŚP 2019: Aukcje gwiazd nadal trwają

Wiele licytacji, na których gwiazdy wystawiły swoje rzeczy, jeszcze się nie zakończyły. Nadal można powalczyć o zjedzenie lunchu z Robertem Lewandowskim. Jego aukcja jest już warta ponad 130 tys. złotych! Plecaki Małgosi Rozenek i Radosława Majdana z programu "Azja Express" można nabyć za niecałe 2,5 tys. złotych, a walizkę Martyny Wojciechowskiej za 3,350 zł.

ZOBACZ: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

JP

Więcej o:
Komentarze (6)
WOŚP 2019. Zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi zlicytowane za kilka tysięcy złotych
Zaloguj się
 • Gość: ....

  Oceniono 9 razy 1

  nie kupiła bym tego! Kwotę, gdybym taką miała przelałabym na fundację bez licytacji. Żenada jest wystawiać stare graty niczym wietrzenie garderoby czy zdjęcie dostępne w gazecie okute ramką. Wstyd panie Jarku. Brawo dl ludzi, którzy chcą osobiście poświecić swój czas choćby Lewandowski, nie przepadam za nim ale na pewno wykazał się większym zaangażowaniem.

 • Gość: teresa995

  0

  Rzeczywiscie troche wstyd......

 • teresa995

  0

  Rzeczywiscie troche wstyd....

 • Gość: Aneta

  0

  Brawo, każdy pomysł dobry na szczytny cel a już szczególnie pamiątka rodzinna. I to za dobrą kasę sprzedana!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX