Doda w objęciach Dariusza Pachuta na gali Fame MMA. Prowadzący zwrócił się do niej ze sceny

3 lutego odbyła się 17. gala Fame MMA. Na widowni zasiadła m.in. Doda z partnerem Dariuszem Pachutem. W pewnym momencie prowadzący wspomniał o niej ze sceny.

Każda impreza Fame MMA wzbudza ogromne zaciekawienie w mediach. W 17. odsłonie w oktagonie zawalczą w walkach m.in. dwóch byłych partnerów Maffashion - Sebastian Fabijański i Cezary Jóźwik. Po raz pierwszy w imprezie weźmie udział także partner Agnieszki Włodarczyk, mistrz i rekordzista świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana, potrójnego Ironmana i podwójnego Ironmana, Robert Karaś. Jednak nie tylko uczestnicy wzbudzają wiele emocji. Również osoby, które postanowiły pojawić się na widowni. Walkom z zapartym tchem przygląda się m.in. Doda. Towarzyszy jej partner Dariusz Pachut.

Zobacz wideo Doda podaje swoją listę prezentów na urodziny

Doda w objęciach partnera na widowni Fame MMA

Doda i Dariusz Pachut spotykają się od końca zeszłego roku. Artystka po zakończeniu przygody, jakim był program "Doda. 12 kroków do miłości" ogłosiła, że jest zakochana w osobie, którą zna od dawna. Okazało się, że chodzi o byłego partnera Doroty Gardias, Dariusza Pachuta.

Od tamtej pory para chętnie dzieli się szczęściem z obserwującymi w mediach społecznościowych. Relacjonują wspólne wakacje, randki czy inne aktywności, jak morsowanie czy jazda na łyżwach.

Doda postanowiła piątkowy wieczór spędzić na oglądaniu walk celebrytów w Krakowie. Nikogo nie dziwi, że towarzyszył jej partner. Kamery uchwyciły parę na widowni. Dariusz Pachut obejmował artystkę. 

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut Fot. screen FAME MMA - LIVE PAY-PER-VIEW

Obecność Dody została zauważona przez prowadzącego galę. Przedstawił ją i powiedział:

Na widowni siedzi Doda. Kto wie, może kiedyś wystąpi w oktagonie.

DodaDoda w kusym staniku. "Wyszłaś tu jak 18-latka"

Chcielibyście zobaczyć artystkę w walce?

Więcej o: