Doda nie ukrywa szczęścia z Dariuszem Pachutem, a w komentarzach burza. "A tak mówiłaś, że nie chcesz publicznego związku"

Doda opublikowała na Instagramie zdjęcie z Dariuszem Pachutem, na którym sportowiec ją obejmuje. Fani pośpieszyli z życzeniami szczęścia i miłości, ale znalazły się i mniej pozytywne komentarze. Część z internautów zarzuciła jej kłamstwo.

Doda kilka razy miała złamane serce. Jej małżeństwo z Emilem Stępniem rozpadło się w atmosferze skandalu, a Rabczewska nie ukrywała, że przez byłego już męża wpadła w depresję. Toksyczny związek poważnie odbił się na jej zdrowiu. Dorota musiała skorzystać z pomocy terapeuty, by przepracować bolesną przeszłość. Od jakiegoś czasu uśmiech nie schodzi jej jednak z ust, a wszystko za sprawą Dariusza Pachuta. Wokalistka opublikowała nowe zdjęcie z ukochanym i już nie zamierza go ukrywać. Nie wszyscy fani wróżą im szczęśliwy związek. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Herbuś jest z byłym Gardias, a była Antka Królikowskiego ma dziecko z jego bratem. Eks narzeczony Opozdy jest z Lisowską

Zobacz wideo Doda i Dariusz Pachut już się nie ukrywają. Tak sportowiec zwraca się do ukochanej

Doda związała się z Dariuszem Pachutem, a w komentarzach burza: Szczęście lubi ciszę

Doda jakiś czas temu wspominała, że nie chce chłopaka, który byłby osobą publiczną i miałby konto w mediach społecznościowych. Po kilku nieudanych związkach gwiazda obawiała się, że jej nowy parter związałby się z nią tylko dlatego, by czerpać korzyści z jej popularności. 

Po miesiącach spekulacji na temat życia uczuciowego artystki, Dorota nie trzymała fanów w niepewności i opublikowała zdjęcie z Dariuszem Pachutem, na którym widać go w całej okazałości. Fani mogli również usłyszeć, jak mężczyzna zdrobniale się do niej zwraca. Internauci porównali go do Bradleya Coopera. 

ZOBACZ: Doda i Dariusz Pachut oficjalnie zadebiutowali jako para na Instagramie. Wydało się, jak sportowiec nazywa ukochaną

 

W komentarzach nie zabrakło życzeń wytrwałości i szczęścia w związku, ale jak to zwykle bywa, pojawiły się i mniej przychylne opinie. 

Szczęście lubi ciszę. Myślę, że ten związek długo nie potrwa.
A tak mówiłaś, że nie chcesz żeby było to publiczne. Później masz pretensje, ze wykorzystują ciebie jako gwiazdę sceniczna.
Pan Pachut bardzo skorzysta na tej znajomości, więc jakoś nie wierzę w jego uczucie. Obym się myliła - czytamy.

Aleksandra Popławska i Andrzej DudaAleksandra Popławska ostro o Kancelarii Prezydenta

Doda bardzo często wchodzi w interakcję z fanami w komentarzach, jednym tym razem nie zdecydowała się odpowiedzieć na złośliwości. Wygląda na to, że w pełni korzysta z romantycznego urlopu z Dariuszem Pachutem. 

Więcej o: