Doda i Dariusz Pachut oficjalnie zadebiutowali jako para na Instagramie. Wydało się, jak sportowiec nazywa ukochaną

Doda i Dariusz Pachut wylecieli do Wietnamu. Wokalistka uaktywniła się na Instagramie i opublikowała kolejne zdjęcie z nowym partnerem. Tym razem jednak widać go w całej okazałości. Przy okazji sportowiec zdradził, jak pieszczotliwie się do niej zwraca.

W życiu Dody wszystko wróciło na właściwe tory. Wokalistka jest po intensywnej promocji płyty i zakończyła własne reality show w Polsacie. Udało jej się również znaleźć miłość, a jej wybrankiem okazał się Dariusz Pachut, który w przeszłości spotykał się z Dorotą Gardias. Nic dziwnego, że artystka po pracowitym czasie postanowiła trochę odpocząć. Właśnie opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie z ukochanym. Już nie zamierzają się ukrywać. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Smaszcz i Janachowska. Mucha darła koty z Krupą, a Sara May z Candy Girl. Największe konflikty polskiego show biznesu

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda i Dariusz Pachut już się nie ukrywają. Tak sportowiec zwraca się do wokalistki 

Doda wygląda na niezwykle szczęśliwą w towarzystwie Dariusza Pachuta. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zaczęli się spotykać, jednak fani już wcześniej zaczęli podejrzewać, że coś może ich łączyć. Instruktor strzelania relacjonował na InstaStories wypad na trag, w czasie którego próbował zaimponować Dodzie zgniatając kokosy samymi dłońmi. Po entuzjastycznej reakcji artystki widać, że się mu to udało. 

ZOBACZ: Dariusz Pachut relacjonuje wakacje z Dodą. Wybrali się na lokalny targ. Próbował zaimponować ukochanej

Teraz Doda opublikowała kolejne zdjęcie z Dariuszem, na którym mężczyzna ją obejmuje, a Rabczewska promiennie się uśmiecha. 

Zgadliście, jesteśmy w Wietnamie. To moje pierwsze od roku wakacje (...). Przed nami jeszcze Ho Chi Minh, Hanoi, Ha Long Bay. Ale póki co wyciskam tę wyspę jak cytrynę i wiem, że czeka mnie prawdziwy sajgon - napisała wokalistka.
 

Przy okazji można było się dowiedzieć, jak Pachut pieszczotliwie zwraca się do partnerki. 

Nie, ja muszę zmienić kostium, wygląda jakbym właśnie szła na truskawki - mówiła Doda, jednak Pachut jej przerwał.
Pięknie wyglądasz skarbie - wtrącił się Pachut, komplementując Dorotę.
Zobacz wideo Doda i Dariusz Pachut już się nie ukrywają. Tak sportowiec zwraca się do ukochanej

Widać, że oboje są sobą oczarowani, a fani w komentarzach przyznali, że dawno nie widzieli Dody tak szczęśliwej. 

Więcej o: